Як змінити реєстраційні дані

Зміна реєстраційних даних користувача здійснюється по-різним алгоритмам в операційній системі і різних соціальних мережах. Все залежить від умов, введених будь-яким конкретним сервісом.
Як змінити реєстраційні дані

Вам знадобиться

  • - комп`ютер;
  • - доступ в Інтернет.

Інструкція

1
Натисніть «Пуск» для виклику основного меню операційної системи, перейдіть в розділ «Виконати». Потім додайте значення regedit в рядок «Відкрити», щоб запустити утиліту редактора системного реєстру. Натиснувши кнопку OK, авторизуйтеся виконання команди.
2


Розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft WindowsNT CurrentVersion, визначте ключі RegisteredOrganization і RegisterdOwner. Далі замініть значення знайдених параметрів на нові, завершіть роботу інструменту редактора. Здійсніть перезавантаження комп`ютера для прийняття обраних змін.
3
Щоб змінити реєстраційні дані в програмі ICQ, відкрийте стандартне вікно додатка, що дозволяє виконати операцію редагування даних користувача, потім розгорніть Main Menu. Виберіть команду View / Change My Details і вкажіть необхідні параметри:
- ICQ Details / Email - зміна реєстраційних даних;
- Personal Info - зміна особистих даних.
4
Зробіть необхідні поправки. Натисніть кнопку Apply, щоб підтвердити збереження скоєних змін.



5
Для здійснення процедури зі зміни реєстраційних даних поштового сервісу KM.RU, відкрийте свою електронну скриньку і виберіть опцію «Налаштування». Клацніть по посиланню «Реєстраційні дані», введіть ім`я облікового запису та пароль у відповідні поля запиту. Це перенаправить вас на сторінку редагування даних.
6
Для виконання операції по зміні даних в соціальній мережі «В Контакте» відкрийте ліву панель «Мої налаштування», потім перейдіть в розділ «Загальні». Здійсніть вибір необхідних параметрів редагування: «Змінити ім`я» або «Змінити пароль», внесіть необхідні зміни.
7
Повідомте номер свого мобільного телефону, щоб отримати код підтвердження. Потім введіть отриманий код у відповідне поле. Враховуйте, що зміни вступлять в силу лише після схвалення їх адміністратором сайту.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 153
Увага, тільки СЬОГОДНІ!