Як відв`язатися від настирливого людини

Напевно, у кожного знайдеться настирливий знайомий. Спілкування з ним діє гнітюче, ви марно витрачаєте свій дорогоцінний час і відчуваєте себе вичавленим, як лимон, після спілкування з такою людиною. Як же зберегти свої дорогоцінні нерви і час?
Як відв`язатися від настирливого людини

Вам знадобиться

  • мобільний телефон.

Інструкція

1
Ви не перший день знаєте цього людини і розумієте, що приємного діалогу у вас не вийде. Тому, побачивши його здалека, сміливо пірнайте в перехід, переходьте на іншу вулицю або ховайтеся в магазині.
2


Перервіть бесіду, пославшись на термінову справу. У настирливого людини відсутнє почуття тактовності, тому мляве «вибач, мені треба йти» на нього не справить належного враження. Скажіть що-небудь несподіване. Наприклад, зробіть посилання, що через 10 хвилин за вами прилітає вертоліт, і вам потрібно бути на даху свого будинку, або ви прямо зараз оздоблюються свій унітаз, і у вас руки в фарбі. Настирливий чоловік просто розгубиться і не знайде, що вам заперечити, а ви зможете втекти, скориставшись його замішанням.
3
Постійно перебивайте його. Коли він розповідає вам чергову історію свого життя, скажіть що-небудь на зразок «мені це нецікаво, давай краще обговоримо мій улюблений фільм», «набридло про це слухати, а як поживає наша спільна знайома Марина?».
4



Чіпляйтеся до слів в його оповіданні, задавайте уточнюючі питання. Чим безглуздіше запитання, тим краще, головне - їх кількість. Уявіть себе блондинкою з анекдотів, щоб краще вжитися в роль. Атакований вашими питаннями, настирливий чоловік сам постарається швидше закінчити розмову.
5
Перервіть вашого співрозмовника посеред фрази і скажіть, що вам терміново потрібно зателефонувати. Телефонний діалог повинен бути якомога довше і недолуга.
6
Якщо ви неймовірно тактовна людина і нікого не бажаєте ображати своєю відмовою, усядьтесь зручніше і думайте про щось приємне. Зрідка вставляйте слова «так», «угу» і скрушно качайте головою. Можете робити це невпопад, так вийде навіть краще. Настирливий співрозмовник запідозрить в цьому підступ і, закінчивши вашу бесіду, відправиться шукати нову жертву.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 81
Увага, тільки СЬОГОДНІ!