Як назвати коня

Фахівці кажуть, що підібрати коні кличку так само важко, як назвати військовий корабель або знайти ім`я, яке ідеально підійде майбутній дитині. Кличка коня повинна бути не тільки милозвучно. Вона повинна відповідати базовим вимогам і неписаним правилам, про які здогадується далеко не кожен початківець заводчик коней.
Заводчик, підбираючи кличку лоша, не повинен використовувати особисті імена людей
Базові правила.

Заводчик, підбираючи кличку лоша, не повинен використовувати особисті імена людей (особливо це стосується публічних персон), зареєстровані товарні знаки без відповідного на те дозволу. Також в чорному списку непристойні вирази. Кличка для орловського рисака не більш шістнадцяти знаків, чистокровних верхових можуть іменувати кличкою довжиною до двадцяти семи знаків - це мусять знати всім.
як назвати кінний завод?


2
Специфіка породи.

Але для кожної породи існують і більш специфічні вимоги, набір особливих правил. Деякі незмінні, інші служать предметом дискусій. Наприклад, арабська порода або чистокровна верхова увазі кличку, яка починається з першої літери клички матері. В ідеалі - в середині імені буква буква клички батька. У сімнадцятому-дев`ятнадцятому століттях лоша могли назвати на честь матері (Богатир - син Богатирка) або в честь батька (Догоняйка - син Наздоганяючи). Іноді ім`я лоша складалося з двох складів клички матері і батька. наприклад, Розгін - син Розбійника і Гонки. Хороша кличка позначає зв`язок з родом.
нахвать коня
3



Історія питання.

Фахівці виділяють від десяти і більше смислових груп кличок коней. Сюди можуть відноситися і назви предметів, конкретних або абстрактних (Гроза, Верстат). Можуть бути на увазі топоніми (Американка, Угорка). Лоша міг отримати ім`я за своїм характером: чуділа, бешкетники, Розумниця. Іноді кліки коней звучали як заклинання або бойові кличі (Відлітай, Доганяй). У загальному і цілому кличка повинна була позначати спорідненість з якимось видатним виробником, або декларувала особливості тварини, або була символом майбутніх перемог і звершень. Останнє було характерно для армії, особливо для кавалерійських військ.
зрозуміти коня
4
Естетичність.

Багато фахівців відзначають невтішну тенденцію давати коням клички, які балансують на межі милозвучності і норми. Кінь - тварина благородна і далеко недурною. Воно відчуває емоції оточуючих. І, звичайно, глузування, розв`язність, а то і агресія обивателів на користь тварині не піде. Так що і в цьому випадку від господаря залежить не тільки ім`я, а й життя лоша.
як бачить коня


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 91
Увага, тільки СЬОГОДНІ!