Хто з учасників фіналу євро-2012 став найпопулярнішим в рунеті

Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу UEFA EURO 2012 ™ Poland-Ukraine пройшов в Києві 1-го липня 2012 року. За найвищу нагороду боролися збірні команди Іспанії та Італії. Компанія «Яндекс» визначила ТОП-5 найпопулярніших футболістів фінальної гри.

Хто з учасників фіналу Євро-2012 став найпопулярнішим в Рунеті

На п`ятому місці опинився Андреа Пірло - італійський півзахисник. Вже на другій хвилині матчу він отримав передачу у штрафний суперника, але пробив неточно. Гострі моменти за участю футболіста не раз виникали в обох таймах протиборства. За повідомленням компанії «Яндекс», люди активно реагували на подібні події, звертаючись до пошукової системи за додатковою інформацією.

Четверту сходинку почесного списку зайняв Ікер Касільяс - воротар іспанської команди. Досвідчений голкіпер заслужив особливу увагу завдяки бездоганним діям під час матчу. Найгостріший момент був на 52-й хвилині, коли італійська збірна отримала шанс забити, але футболіст не зміг один на один переграти Касільяса. Багато небезпечних моментів було і в першому таймі, але воротар завжди виручав.

На третьому місці - голкіпер збірної Італії Джанлуїджі Буффон. На самому початку другого тайму він врятував команду від здавалося б неминучого гола. До кінця матчу італійська оборона зовсім розвалилася, і воротар відчайдушно намагався врятувати команду від розгромної поразки. Хоча фінал завершився з рахунком 4: 0 на користь збірної Іспанії, голкіпер заслужив повагу глядачів.

Друге місце п`єдесталу популярності зайняв іспанський нападник Фернандо Торрес. Цей футболіст вразив ворота суперника на 84-й хвилині. Всього ж протягом ЄВРО-2012 він забив три голи. Таким досягненням можуть похвалитися лише шість спортсменів, які брали участь в різних стадіях турніру. Примітно, що Торрес вийшов на поле лише на 75-й хвилині фінального матчу.

Перше місце в списку ТОП-5 - у італійського нападника Маріо Балотеллі. Цей професіонал також увійшов до шістки футболістів, які забили по три голи на турнірі UEFA EURO 2012 ™ Poland-Ukraine. На жаль, йому не вдалося забити у фіналі, але він неодноразово ставав учасником гострих ситуацій біля воріт суперника.