Як пройшов матч росія-польща на евро 2012

Результат футбольного матчу Росія-Польща залишав суперникам непогані шанси на вихід в чвертьфінал Євро 2012. Але такі ігри не виправдали надії уболівальників і команди, що вважалися фаворитами в своїй групі, вибули з турніру.

Як пройшов матч Росія-Польща на Євро 2012

Другий матч на Євро 2012 футболісти збірної Росії проводили проти одного з господарів турніру - польської команди. Зустріч в рамках групового етапу відбулася у Варшаві на Національному стадіоні.

Початок матчу видався непростим для російської дружини. Спортсмени обох команд нервували і грішили невимушеними помилками. Господарі частіше атакували, хоча м`ячем володіли більше футболісти збірної Росії.

Під завісу першої половини зустрічі рахунок в грі відкрив Алан Дзагоєв. На 36-й хвилині після передачі Андрія Аршавіна він забив у ворота суперників свій третій гол на турнірі. Після забитого м`яча росіяни стали грати менш активно, поступившись ініціативу польським футболістам.

Привід для радості з`явився у господарів стадіону на 58-й хвилині зустрічі. Витончений м`яч у верхню дев`ятку воріт Малафєєва забив капітан збірної команди Польщі Якоб Блащиковський. З цього моменту гра пішла «на зустрічних курсах».

Емоції гравців нерідко виходили за рамки дозволеного. На 60-й хвилині гри попередження отримав нападник господарів поля Роберт Левандовський. Він отримав жовту картку за грубий удар по ногах Ігорю Денисову, який, в свою чергу, не залишився в боргу і заробив «гірчичник» за розмови з арбітром.

Наприкінці зустрічі збірна Росії застосувала пресинг на території суперника, але тактика не принесла бажаного результату. Тренер росіян Дік Адвокат замінив Олександра Кержакова, замість якого на полі з`явився Роман Павлюченко.

Арбітр зустрічі додав до основного часу матчу три компенсовані хвилини. Росіяни могли вирвати перемогу в непростій грі. Зусиллями Аршавіна був створений гольовий момент, але використовувати його футболістам завадила надійна гра польського голкіпера Пшемислава Титоня. В самому кінці протистояння господарі отримали право на штрафний удар, але і він не змінив рахунок на табло. Підсумок 1: 1 - саме з ним пішли з поля команди.