Як стати в чергу на житло за програмою "молода сім`я"

Для молодої сім`ї купити квартиру за свої кошти практично не представляється можливим. Але це не означає, що такої можливості не існує зовсім. Державна програма «Молода сім`я» призначена для молодих сімей, яким потрібна поліпшити свої житлові умови. Ось як можна стати в чергу на отримання квартири за програмою «Молода сім`я».
програма
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно зібрати великий пакет документів, а також написати заяву на внесення вашої родини в чергу на державну дотацію.

Інструкція

1
Зберіть пакет документів. Список необхідних документів дуже довгий. Ви можете отримати його кількома способами: завантажити з сайту своєї міської або районної адміністрації, з сайту рієлтерської компанії, отримати в спеціальному відділі адміністрації.
2


Здайте зібрані документи. Ви можете самостійно здати документи в спеціальний відділ адміністрації або доручити це ріелтерських агентствах.
3
Комісія розгляне вашу заяву і документи і прийме рішення, чи можна вважати вас «молодою сім`єю», якій потрібно поліпшення житлових умов чи ні.
4
При позитивному рішенні вас внесуть в чергу таких же претендентів, і настане тривалий період очікування. Він залежить від того, в яких обсягах будуть виділятися державні субсидії.
5
Придбання квартири. Коли ваша черга підійде, ви можете піти в банк і оформити іпотеку.

Зверніть увагу

Якщо комісія прийме негативне рішення вдруге подавати документи марно - розглядати їх не будуть.

Корисна порада

«Молодий» сім`єю вважається та родина, в якій вік подружжя не перевищує тридцяти п`яти років.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 169
Увага, тільки СЬОГОДНІ!