Як зібрати піч

зібрати піч своїми руками може кожен домашній умілець. Важливо тільки правильно вибрати конструкцію, розібратися з пристроєм печі, запастися необхідними матеріалами і інструментами, і можна сміливо приступати до роботи.
Як зібрати піч
Піч можна вибудувати двома різними способами. Розміри печі становлять приблизно 1000х1000 мм, в конструкції передбачена духовка. При бажанні від духовки можна відмовитися, але враховуйте, що взимку вона дає перевагу: з духовкою буде тепліше.
2


Піч на твердому паливі має димохід зигзагоподібної форми, заслінку для затримки тепла. Зверху встановлена чавунна плита з кільцями. Піч на газовому паливі обладнана прямим стояком для димоходу, чавунна плита цілісна. Основою для плит служить товстий листовий метал.
3
Топку викладають вогнетривкою цеглою, хоча можна використовувати і червона цегла, але менш бажано. Цегла, а потім і плитку кладуть на глиняний розчин.
4
зовні піч обробляють тонким листовим залізом, яке охороняє конструкцію від осипання. Потім зміцнюють куточком 25х25 мм, що утримує кладку і жерсть. Котел розміром 400х400х400 мм вариться з труб діаметром 50 мм. Пальник розташовують нижче котла на 200 мм (щоб уникнути прогорання труб).
5
Для визначення якості тяги в твердотопливной печі зверніть увагу на колір полум`я. Якщо полум`я яскравого білого кольору, а в каналах прослуховується гул, потрібно зменшити подачу повітря (тяга велика). При нормальній тязі полум`я буде золотисто-жовтим. Чорний дим з труби і червоний колір полум`я вказують на слабку тягу, а значить, потрібно збільшити подачу повітря.
6
Піч на твердому паливі складається з наступних конструктивних елементів: цегляна кладка, димохід, заслінка, чавунна плита з кільцями, котел, духовка, топка, поддувало.Прі виготовленні газової печі передбачте такі елементи конструкції: стояк, чавунна плита, котел, духовка, пальник.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 64
Увага, тільки СЬОГОДНІ!