Як зайти на віддалений робочий стіл

Функція «Віддалений робочий стіл», Дозволяє підключитися на робочий стіл з віддаленого комп`ютера. З`являється можливість використовувати мережеві ресурси, програми, файли віддаленого комп`ютера.
Як зайти на віддалений робочий стіл

Вам знадобиться

  • два комп`ютера з встановленою ОС Windows.

Інструкція

1
Після установки Windows при стандартних налаштуваннях «Віддалений робочий стіл» відключений. Вам необхідно налаштувати «Віддалений робочий стіл» перед використанням за допомогою з`єднання з іншого комп`ютера. Отже, вам необхідно зайти під профілем Адміністратора, натиснути правою кнопкою миші на ярлику «Мій Комп`ютер» і вибрати з перерахованого вкладку «Властивості». Після цього в «Властивості» системи необхідно вибрати закладку «Віддалене використання». Потім поставити галочку навпроти «Дозволити віддалений доступ до цього комп`ютера».


2
Для використання вашого комп`ютера в якості бази для підключення до віддаленого робочого столу необхідно налаштувати комп`ютер в якості клієнта «Віддалений робочий стіл». Для цього необхідно встановити «Підключення до віддаленого робочого столу» (Terminal Services Client).
3
Коли на комп`ютері встановлено необхідне програмне забезпечення, ви можете підключитися до віддаленого комп`ютера. Виберіть «Пуск» -gt; «Програми» -gt; «Стандартні» -gt; «Зв`язок» -gt; «Підключення до віддаленого робочого столу». Введіть ім`я або IP-адреса комп`ютера, з яким потрібно встановити зв`язок. Після цього натисніть «Підключити». Не забудьте ввести ім`я користувача, пароль (домен, якщо необхідно). Підтвердіть введення даних.
Зверніть увагу
Віддалений робочий стіл не доступний в Windows XP Home Edition.
Корисна порада
Клієнти, що використовують для зв`язку з віддаленим комп`ютером порт TCP port 3389, повинні додати його в винятку в файервол. Для безпечного користування з`єднанням з віддаленим комп`ютером встановіть пароль при підключенні до віддаленого робочого столу.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 126
Увага, тільки СЬОГОДНІ!