Як увійти в віддалений комп`ютер

Локальні мережі є дуже популярними, так як в них можна включити всі комп`ютери, які є в квартирі або будинку. При бажанні можна підключити і сусідів. Тим більше для цього зовсім необов`язково мати доступ до інтернету. За допомогою мережі можна миттєво обмінюватися повідомленнями, а також користуватися софтом, який є на жорстких дисках інших комп`ютерів в мережі. Все що необхідно - це увійти в віддалений комп`ютер.
Як увійти в віддалений комп`ютер

Вам знадобиться

  • - Комп`ютер з ОС Windows 7.

Інструкція

1


Далі буде розглянуто процес підключення до віддаленого комп`ютера на прикладі операційної системи Windows 7. Для того щоб можна було підключатися до віддаленого доступу, спершу потрібно налаштувати можливість такого підключення безпосередньо на комп`ютері, до якого ви збираєтеся підключатися з вашого ПК. Але спочатку потрібно дізнатися ім`я вашого ПК. Натисніть правою кнопкою мишки по значку «Мій комп`ютер», а потім виберіть «Властивості». У вікні буде ім`я комп`ютера. Запишіть його.
2
Докладніші відомості про процес вже відбуваються на комп`ютері, до якого буде встановлюватися віддалене підключення. Натисніть правою кнопкою мишки по значку «Мій комп`ютер» і виберіть «Властивості». Далі запишіть ім`я комп`ютера і пройдіть на вкладку «Додаткові параметри системи». Виберіть «Віддалений доступ». У розділі «Віддалений робочий стіл» відзначте найнижчий пункт, після чого пройдіть на вкладку «Вибрати користувачів». Потім виберіть «Розміщення» і вкажіть, де шукати (наприклад, домашня мережа).



3
Далі в рядку «Імена об`єктів» введіть ім`я вашого комп`ютера і натисніть ОK. У наступних двох вікнах також натискайте ОK. Тепер ви зможете підключатися до цього комп`ютера, використовуючи свій ПК. Для зручності, якщо є підключення до інтернету, можна також дізнатися IP-адресу. Для цього в пошуковику просто введіть «дізнатися IP адресу».
4
Тепер безпосередньо про підключення до віддаленого комп`ютера з вашого ПК. Натисніть «Пуск» і виберіть «Всі програми». Зі списку програм виберіть «Стандартні», далі - «Підключення до віддаленого робочого столу». З`явиться вікно. У рядку «Комп`ютер» введіть ім`я ПК, до якого ви будете підключатися віддалено, і натисніть «Підключити». Протягом декількох секунд ви будете підключені. Замість імені також можна ввести і IP-адреса віддаленого комп`ютера.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 90
Увага, тільки СЬОГОДНІ!