Як змінити в windows 7 мої документи

Папка «Мої документи» за замовчуванням призначається для зберігання всіх документів користувача. Також за замовчуванням місцерозташуванням папки «Мої документи» є диск С: з встановленою операційною системою Windows. Змінити це місце розташування можна стандартними засобами Windows.
Як змінити в Windows 7 Мої документи

Вам знадобиться

  • - Windows 7 / Vista.

Інструкція

1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Документи» для зміни розташування папки «Мої документи».
2
Викличте сервісне меню правим кліком миші на поле «Документи» і виберіть пункт «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Папка» у вікні «Властивості: Документи» і визначте поточне розташування папки «Мої документи». За замовчуванням - диск: Users ім`я користувача Documents, де диск - ім`я диска, на якому встановлена OS Windows, а имя_пользователя - обліковий запис, використана для входу в систему.
4


Натисніть кнопку «Перемістити» для зміни поточного розташування обраної папки.
5
Виберіть диск і папку для збереження папки «Документи» в новому діалоговому вікні.
6
Виберіть пункт «Нова папка» при необхідності створення неіснуючої папки для зберігання файлів користувача у верхній панелі програми.
7
Введіть бажане ім`я папки і натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
8



Виділіть обрану для перенесення документів папку і натисніть кнопку «Вибір папки» в нижній частині діалогового вікна.
9
Поверніться у вікно «Властивості: Документи» і натисніть кнопку OK в нижній частині вкладки «Папка» для підтвердження свого вибору.
10
Дочекайтесь появи нового діалогового вікна «Перемістити папку» і натисніть кнопку «Так» для підтвердження виконання команди переміщення інформації.
11
Дочекайтеся закінчення процесу перенесення даних з поточної папки «Мої документи» в обрану папку. Час перенесення залежить від кількості інформації в папці і швидкодії комп`ютера.
12
Виконайте клік миші на іконку «Документи» для перевірки параметрів відображення виконаної операції перенесення даних і переконайтеся в тому, що місце розташування папки «Мої документи» дійсно змінено.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 182
Увага, тільки СЬОГОДНІ!