Як перемістити робочий

Операційна система Microsoft Windows передбачає можливість перенесення компонента «Робочий стіл», що є частиною призначеного для користувача профілю, на інший розділ диска комп`ютера. Проведення даної операції здійснюється стандартними інструментами системи.
Як перемістити робочий

Інструкція

1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в розділ персональних даних, що знаходиться в папці Documents and Settings / користувач (для Windows 7).
2
Вкажіть пункт «Робочий стіл» і викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на поле обраного елемента (для Windows 7).
3
Виберіть пункт «Властивості» і перейдіть в розділ «Розташування» (для Windows 7).
4
Розкрийте посилання «Перемістити» і вкажіть обрану папку для збереження елемента (для Windows 7).
5
Натисніть кнопку «Застосувати» для підтвердження обраних змін (для Windows 7).
6
Створіть папку в бажаному місці розміщення і надайте їй довільне ім`я (для Windows XP).
7


Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Мої документи» для виконання операції переміщення обраної папки в інше місце (для Windows XP).
8
Викличте контекстне меню папки кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості» (для Windows XP).
9
Розкрийте посилання «Перемістити» і вкажіть шлях до створеної папці (для Windows XP).
10
Натисніть кнопку «Застосувати» для підтвердження виконання команди (для Windows XP).
11
Відкрийте шлях C: Documents and Settings ім`я і знайдіть елемент «Робочий стіл» в зазначеній папці (для Windows XP).
12
Закрийте всі запущені програми робочого столу і відкрийте «Робочий стіл» для того, щоб упевнитися в правильності зробленого вибору (для Windows XP).
13
Викличте сервісне меню елемента «Робочий стіл» кліком правої кнопки миші на значок елемента і виберіть команду «Вирізати» (для Windows XP).
14
Поверніться в створену раніше папку для збереження елемента «Робочий стіл» і викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на вільний простір в папці (для Windows XP).
15



Використовуйте команду «Вставити» (для Windows XP).

Рада 2: Як перенести робочий стіл на диск D

Операційна система Windows зберігає папку «Робочий стіл» з розташованими в ній ярликами програм на диску своєї установки (зазвичай це диск С). У разі серйозного збою користувач може втратити до Ваших потреб налаштований робочий стіл. Щоб цього не сталося, його можна перенести на інший диск.
Як перенести робочий стіл на диск D

Інструкція

1
Якщо Windows встановлена на диску С, шлях до робочого столу буде таким: C: Documents and Settings Admin Рабочий стол. В даному прикладі ім`я користувача Admin, у вас воно може бути іншим.
2
Щоб перемістити робочий стіл на інший диск, скористайтеся провідником Windows. Натисніть «Пуск», потім відкрийте «Усі програми» - «Стандартні» - «Провідник». Далі відкрийте в провіднику: C: Documents and Settings Admin і виділіть папку «Робочий стіл». У меню виберіть «Правка» - «Перемістити в папку ...» і вкажіть місце, куди ви хочете перемістити робочий стіл - наприклад, просто виберіть диск D. Папка буде переміщена. Після цього обов`язково перезавантажте комп`ютер.
3
Зверніть увагу на те, що переміщати робочий стіл можна тільки через провідник Windows і ніяк інакше. Не рухайте папку «Робочий стіл» простим перетягуванням мишкою або використовуючи різні файлові менеджери. При переміщенні робочого столу через провідник операційна система запам`ятовує його нове розташування, тому надалі у вас не буде ніяких складнощів.
4
Існує можливість перемістити робочий стіл шляхом редагування системного реєстру, але такий варіант набагато складніше, тому користуватися ним немає сенсу, набагато зручніше скористатися провідником Windows.
5
Крім робочого столу, на іншому диску корисно зберігати папку «Мої документи». В цьому випадку ви зможете зберігати в ній файли, не побоюючись краху Windows, так як ваші дані і операційна система знаходитимуться на різних дисках. Щоб перенести дану папку, натисніть «Пуск», правою кнопкою мишки в меню рядок «Мої документи». У контекстному меню виберіть пункт «Властивості».
6
Відкриється віконце властивостей, в ньому натисніть кнопку «Перемістити». У новому вікні виберіть потрібний диск і створіть папку «Мої документи». Натисніть ОК, з`явиться запит про підтвердження переміщення файлів. Погодьтеся, натиснувши «Так», і почнеться перенесення файлів. Після його закінчення перезавантажте комп`ютер. Врахуйте, що при перенесенні файлів всі програми повинні бути закриті.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 199
Увага, тільки СЬОГОДНІ!