Як перемістити папку "мої документи" на інший диск

За замовчуванням папка «Мої документи»Розташована на тому ж диску, що і операційна система. Але подібне розташування може привести до ряду проблем. Тому ідеальним варіантом є випадок коли, Windows встановлений на одному, а документи зберігаються на іншому диску комп`ютера (неважливо - фізичному або віртуальному).
Як перемістити папку

Інструкція

1
Для переміщення папки «Мої документи»На інший диск увійдіть в меню« Пуск »і клацнувши правою кнопкою миші по іконці« Мої документи»Виберіть« Властивості »(або виконайте те ж саме з іконкою« Мої документи», Що знаходиться на робочому столі).
2
У вікні, натисніть на кнопку «Перемістити».
3
У вікні навігатора файлової системи Windows виберіть диск, на який ви хочете перемістити папку «Мої документи». на обраному диску створіть нову папку, клікнувши на кнопку «Створити папку», І назвіть її« Мої документи». Натисніть на кнопку «ОК». Після цього операційна система захоче упевнитися - чи дійсно ви хочете перенести особисті дані в нову папку? Натисніть кнопку «Так».


Рада 2: Як перемістити "Мої документи" на інший диск

За замовчуванням операційна система Windows пропонує користувачеві папку «Мої документи»Всякий раз, коли відкривається діалог збереження файлів. Це відбувається і при збереженні текстових документів Word, і при завантаженні архівів з інтернету, і при копіюванні файлів з телефону, цифрового фотоапарата, флешки і т.д. В результаті цей каталог може стати самим об`ємним сховищем вашого комп`ютера. Це не дуже зручно, так як «Мої документи» розміщуються на одному диску з системними файлами - при перевстановлення або відновленні ОС в разі збою все накопичене може бути втрачено.
як перемістити

Інструкція

1
Закрийте документи будь-яких додатків, якщо вони зберігаються в папці «Мої документи». Операційна система може видати помилку, якщо при переміщенні об`єкта в майбутню процедуру він виявиться заблокованим якою-небудь програмою, що використовує його в цей момент.
2
Знайдіть посилання на елемент «Мої документи». Цей ярлик може бути поміщений на робочий стіл, а якщо його там немає, розкрийте головне меню операційної системи - натисніть клавішу Win або клікніть покажчиком миші по кнопці «Пуск». Рядок «Мої документи» в залежності від налаштувань цього меню і використовуваної версії Windows може бути поміщена в праву колонку або з`являтися в довгому списку, що випадає при наведенні курсору на ім`я користувача в цій же правій колонці.
3



Клацніть по «Мої документи» (ярлик на робочому столі або пункт у меню ОС) правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Властивості». В результаті буде відкрито вікно з інформацією, де вам потрібна вкладка «Розташування» - перейдіть на неї і натисніть кнопку «Перемістити». У діалозі виділіть диск і каталог на ньому, в який ви хочете помістити «Мої документи», а потім натисніть кнопку «Вибір папки».
4
Натисніть кнопку OK або «Застосувати», і на екрані з`явиться питання, чи слід переміщати вміст старої папки в нове місце її проживання. Дайте відповідь ствердно, і процес перенесення почнеться.
5
В ОС Windows 7 є й інший спосіб зміни місця знаходження папки «Мої документи». Якщо, розкривши головне меню ОС, ви знайдете в його правій половині пункт «Документи», клікніть там правою кнопкою і виберіть рядок «Властивості». Цей об`єкт є бібліотекою, а не папкою, тому вікно його властивостей складається з однієї вкладки, в якій є список вже існуючих бібліотек із зазначенням адреси їх розміщення і кілька кнопок. Натисніть кнопку «Додати папку» і в діалозі вкажіть місце для нового примірника «Моїх документів». У цьому діалозі є кнопка з тим же текстом «Додати папку» - клацніть по ній, і в списку бібліотек з`явиться новий рядок з обраним вами адресою.
6
Поставте відмітку напроти доданої рядки і клацніть її правою кнопкою миші. У випадаючому контекстному меню виберіть пункт «Вгору», щоб перемістити новий рядок на першу позицію в списку. Потім натисніть кнопку OK і після цього вказаний каталог буде використовуватися ОС в якості папки «Мої документи».
Зверніть увагу
Переміщення даних може зайняти деякий час. Зате після цього, ви зможете зайти в папку «Мої документи» як використовуючи іконку на робочому столі, так і з будь-якої програми Windows.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 75
Увага, тільки СЬОГОДНІ!