Як зробити вуду

Лялька вуду - Це лялька, яка використовується в самому загадковому і небезпечному магічному ритуалі - африканському чаклунський обряді Вуду. Основна ідея полягає в подобі: створюється лялька, схожа на ту чи іншу людину за допомогою надання їй певних форм і використання особистих речей. Ритуал з лялькою Вуду дуже сильний, так як вважається незворотнім.
Існує безліч способів створення ляльки Вуду: за допомогою ганчірок, воску, дерева, глини, солоного тіста, пластиліну, рослин, овочів і навіть льоду або снігу.
Будьте готові відплатити чимось за можливість володіти тілом і душею іншої людини
Для самого простого способу зробити ляльку Вуду вам знадобляться дві дерев`яні палиці різної довжини. Сформуйте хрест, що нагадує фігуру людини, і оберніть його нитками або тканиною. Використовуйте клапті від одягу людини, додаючи його нігті, волосся і кров, а також пір`я, гудзики і квасолю. Назвіть ім`ям, і лялька готова.
2
Другий спосіб трохи складніше, але лялька виходить більш індивідуалістична і має більше перетинів з людської жертвою. Розтопіть віск і змішайте його з нігтям і волоссям людини.
3


Зліпити фігурку, яка повинна мати голову, дві руки і ноги, а також бажано надати їй приблизні риси обличчя, статеві та інші особливості жертви. Наприклад, одна нога коротша за іншу або ніс з горбинкою. Це посилить зв`язок між лялькою і людиною.
4
Тепер обливайте фігуру водою і вимовляєте тричі ім`я жертви.
5
Потім ляльку оберніть шматком натільної білизни, що належить людині, на якого робиться заклинання, а поверх - клаптем верхнього одягу. Обвяжіте ниткою.
6



Посипте ляльку пилом з черевиків людини і скажіть при цьому такі слова: «Paб Божий (назвіть ім`я), ти належиш душею Богу, а тлінне тіло мені».
7
Сховайте ляльку якомога ближче до жертви, щоб їх енергетичний зв`язок не порушувалася.
8
Коли настане повний місяць, візьміть заховану ляльку і, сильно притиснувши до серця, скажіть: «Лийся, кров, теки, сльоза. Запалиться свічка, заб`ється серце, відкриються небеса, отверзнется земля. Стовп, встань, від грішної землі до Господнього неба. Так просурмлять ангели ім`я раба Божого / раби Божої (назвіть ім`я) 33 рази, і буде він / вона відроджений з воску до тіла для моєї справи. І стане він / вона тінню моєї і буде відданий пса вірного мені. Як тане з воску свічка, так і він / вона тане, мене залишивши одну / одного. Амінь ».
9
Як свідчать чаклунські повір`я, ваша жертва рівно через сім повень буде належати вам назавжди. А ви, зберігаючи ляльку Вуду, можете їй всіляко маніпулювати, використовуючи різні предмети (голки до 10 см, гарячі сірники), підпорядковуючи собі тіло і свідомість жертви.

Але пам`ятайте, що ваші звершення не залишаться непоміченими Вищими силами, і, отримавши частку щастя в свої володіння тут і зараз, що ви отримаєте там, в іншому світі?


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 195
Увага, тільки СЬОГОДНІ!