Таємниця імені Аля

Цікаво, що це ім`я поширене не тільки серед мусульман, але і у представників православної та католицької віри. Вважається, що у слов`ян, ім`я Аля позначало «красива». Воно походить від слів «червоний, червоний», що за старих часів було синонімом слова «красивий».

У жінки, що носить це ім`я дуже багато позитивних якостей. Вона мила, добра і красива. З нею є про що поговоріть.Внешне і за характером Аля частіше схожа на свого батька, ніж на мать.С віком у неї можуть розвинутися такі риси характеру як категоричність і різкість у судженнях.

Якщо повне ім`я дівчини Алевтина, то їй притаманні безмежна чесність і серйозність, Аліна ж, навпаки, найчастіше буває нерішучою і не вірить в себе.

Аля повинна завжди мати перед собою чітко поставлену мету, до якої вона повинна прагнути. У неї завжди активна життєва позиція. Її важко збентежити і змусити відмовитися від своїх ідей. Вона часто досягає успіху в різних сферах бізнесу. У ті моменти, коли потрібно прийняти єдино вірне рішення в максимально стислі терміни, вона просто незамінна. Довгострокові проекти для Алі не представляють інтересу. Їй потрібно постійно бачити результати своїх старань, тому її приваблюють завдання, що вимагають швидкої відповіді.

Щоб заслужити її прихильність, чоловікові доведеться проявити наполегливість і приготуватися до тривалих залицянь, з усіма традиційними атрибутами. Квіти, маленькі подарунки, романтичні побачення, походи в кіно - все це вона дуже любить.

Заміж Аля виходить пізно і найчастіше за розрахунком. У шлюбі вона вважає за краще ділові відносини, які ґрунтуються на взаємній повазі, розлучення в цій парі трапляються вкрай рідко. Дитина, якщо і народжується, то тільки один. На другого вона вирішується рідко: у неї на нього може не вистачити часу і сил.

Гроші для Алі - це лише засіб для задоволення своїх потреб, тому розлучається вона з ними легко і швидко. Найчастіше її рішення не можна назвати тверезими і зваженими. Вона приймає їх під впливом миттєвого імпульсу.

Аля - це душа компанії. Вона завжди оточена надійними друзями. Її привітність і відкритість дозволяє їй з легкістю домагатися любові і симпатії з боку оточуючих.

Варто зауважити, що Аля залежна від громадської думки. Деякі її вчинки спрямовані тільки на те, щоб отримати схвалення і похвалу від оточуючих.

Іменини у Алі

День ангела для Алі не значиться в списку церковних свят. Іменини відзначаються відповідно до днем ангела повного імені, формою якого воно є: Олександра, Алевтина, Альберта, Альбіна, Алла, Аліса, Аліна та інші.