Користь соляної лампи

Соляна (сольова) лампа - це світильник, оболонка якого зроблена з спресованого пласта солі. Використовуючи таку лампу як додаткове лікувально-профілактичний засіб, ви можете:
- зміцнити іммунітет-
- стабілізувати психічний стан і зміцнити нервову систему-
- нормалізувати кров`яний тиск-
- запобігти захворюванням органів дихання-
- знищити в будинку бактерії, грибки, цвіль і неприємний запах-
- зменшити негативний вплив електромагнітних полів від побутових приладів-
- зняти втому і тривожність.

Кристали солі в лампі служать свого роду природним стерилізатором: при нагріванні вони збільшують іонізацію повітря, вбиваючи білкову структуру мікробних тіл і благотворно впливаючи на здоров`я людини.

Рекомендовано застосовувати соляну лампу при наявності:
- бронхіальної астми-
- імунодефіциту у дітей і дорослих-
- алергічного захворювання шкірного покриву і лущення в області століття-
- захворювань центральної нервової системи (вегето-судинна дистонія гіпертонічного і гіпотонічного типу) -
- запального процесу в бронхах і трахеі-
- порушень сну.

Крім того, завдяки багатому різноманітності колірної гами соляних ламп їх можна використовувати в якості хроматотерапіі (для лікування кольором). Так, наприклад, помаранчева лампа буде сприяти стабілізації нервового і психічного стану, а також надасть лікувальну дію на нирки і сечовий міхур.

Жовта лампа нормалізує роботу печінки, жовчного міхура та підшлункової залози, червона - позитивно впливає на роботу серця і стимулює кровообіг. Рожева сольова лампа матиме позитивний вплив на емоційному рівні, біла дезінфікує і очищає приміщення, а коричнева встановлює зв`язок з природою, підтримуючи здоров`я і допомагаючи бути врівноваженим.

Шкода соляної лампи

Щоб уникнути негативних наслідків від лампи особливу увагу слід звернути на виробника. Наприклад, до складу пакистанських ламп входить калієва сіль, яка притягує радіацію, артемівські лампи частково містять вапно, яка, потрапивши в легені, вже не виведеться з них.

Солотвинська сольова лампа безпечна для здоров`я, оскільки містить 100% NaCl без додавання шкідливих елементів.

Однак не варто забувати, що соляна лампа - це всього лише додатковий засіб, тому щоб уникнути багатьох захворювань частіше гуляйте на свіжому повітрі і відмовтеся від шкідливої способу життя.