Основні способи видалення старого антивірусу


Є п`ять основних способів видалення старої антивірусної програми з системи: через панель управління, через папку «Мій комп`ютер», через установку нового антивіруса, за допомогою програми для видалення програм, відкат системи.

Видалення через панель управління


Видалення першим способом є найпоширенішим. Для цього необхідно зайти в панель управління, перейти в «Установку і видалення програм», із списку у вікні вибрати свій антивірус і натиснути кнопку видалення.

Видалення через папку «Мій комп`ютер»


Другий спосіб самий універсальний. Відкриваємо папку «Мій комп`ютер», заходимо в локальний диск, на якому встановлений старий антивірус, вибираємо потрібну папку, найчастіше це Program Files, шукаємо папку з назвою антивірусної програми, виділяємо і натискаємо комбінацію клавіш Shift + Delete.
Найчастіше антивірусна програма встановлюється за наступним шляхом: C: Program Files папка з антивірусом.

Видалення через установку нового антивіруса


Установка нового антивіруса - метод, не завжди підходить. Чи не кожен антивірус при установці запитує процедуру видалення старої програми. Суть цього методу полягає в наступному: запускаємо установку нового антивіруса, за стандартом натискаємо «Далі». Перед самою установкою з`явиться вікно з повідомленням, про виявлення встановленого на комп`ютері антивіруса, внизу вікна тиснемо «Видалити».
Ні в якому разі не слід встановлювати на комп`ютер два і більше антивірусів!

Видалення за допомогою спеціальних додатків

.
Четвертий спосіб схожий між собою з першим. Принцип видалення тут один і той же. Різниця в тому, що слід встановити один з додатків для видалення програм. Ось деякі з них: Revo Uninstaller, TuneUp Utilities, Uninstall Tool, CCleaner.

Видалення через відкат системи


Останній спосіб найрадикальніший. До нього варто вдаватися у виняткових випадках.
При відкат системи віддалиться не тільки антивірус, але і програми, встановлені після дати відновлення.
Механізм роботи наступний: в службових програмах, відкриваємо додаток «Відновлення системи», слідуємо зазначених інструкцій, вказуємо дату, починаємо процедуру відновлення.