Основні способи видалення Java


Існує п`ять основних способів видалення програми java з кпк. Видалення через панель управління, через папку «Мій комп`ютер», через форматування диска, відкат системи, через спеціальні програми для видалення програм.

Видалення через панель управління і «Мій комп`ютер»


Для того щоб скористатися першим методом, в лівому нижньому кутку увійдіть в «Пуск», виберіть «Панель управління», відкрийте програму «Установка і видалення програм», у вікні із запропонованого переліку виберіть Java (TM) Update, натисніть видалити. З`явиться деинсталлятор, за стандартом клацайте лівою кнопкою миші «Далі» аж до появи прогрес-бару, що свідчить про початок процесу видалення. Після завершення при необхідності перезавантажте комп`ютер.

Другий спосіб є універсальним. Їм можна скористатися для видалення будь-якої програми з системи. Щоб застосувати його зайдіть в папку «Мій комп`ютер», відкрийте локальний диск, на якому встановлена програма, найчастіше це «Локальний диск (С :)», далі двічі клікніть по папці Program Files, відшукайте Java або в деяких випадках Java Update, виділіть , затисніть комбінацію клавіш shift + delete.

Якщо при установки програми не було ніяких змін, то вона знаходиться за наступним шляхом: C: Program Files Java (TM) Update.

Видалення за допомогою форматування


Відформатувати диск можна кількома способами. Через «Мій комп`ютер», за допомогою диска або флешки з операційною системою.
Форматування призведе до стирання всіх програм, встановлених на локальному диску.

Щоб відформатувати першим способом, зайдіть в «Мій комп`ютер», правою кнопкою миші клікніть по локальному диску, на якому встановлена програма, виберіть «Форматувати», у вікні, натисніть кнопку «Почати».

Другий спосіб полягає в наступному: виконайте звичайну процедуру переустановлення системи, але перед тим як вибрати локальний диск, на який повинна буде встановитися система, виділіть її та натисніть «Форматувати».

Не форматуйте диск, на якому встановлена ОС.

Видалення через спеціальні програми та відкат системи


Четвертим методом слід скористатися тільки в крайньому випадку. Для його застосування використовуйте наступний алгоритмом: меню «Пуск» = gt; «Усі програми» = gt; «Стандартні» = gt; «Службові» = gt; "Відновлення системи". У запустити вікні тисніть «Далі», коректний, встановіть дату відновлення, запустіть процедуру.

Останній спосіб схожий на перший. Принцип видалення тут один і той же. Різниця в тому, що спочатку слід встановити один з додатків для видалення програм. Після установки запустіть його і дійте так само покроково, як і в першому випадку. Ось деякі з них: Revo Uninstaller, TuneUp Utilities, Uninstall Tool, CCleaner.