Як дізнатися відвідуваність сайтів

У роботі професіонала або аматора в сфері створення сайтів завжди встає ребром питання: як дізнатися відвідуваність мого сайту і порівняти його з аналогічним параметром сайту-конкурента? Цю інформацію нам люб`язно надасть цікавий сервіс.
Як дізнатися відвідуваність сайтів
Будучи ще молодим і недосвідченим веб-дизайнером в голову спала думка перевірити і дізнатися відвідуваність свого сайту. Я знав, що на сайт, що належить мені, можна поставити своєрідні лічильники в вигляді маленьких банерів. А як дізнатися відвідуваність сайту мого товариша, якщо у нього цього лічильника не варто? скористався сайтом "Ответи.Мейл", Задавши питання по суті, і мені порадили перейти на сайт https://compete.com/.


2
На сайті буде необхідно ввести адресу свого сайту, натиснути на кнопочку Go, і система вам видасть статистику відвідування вашого ресурсу. Тепер вводите адресу сайту-конкурента і також натискаєте на Go. Тепер ви спостерігаєте криву відвідуваності не тільки свого сайту, але і чужого. Якщо на сайті, який належить вам, стоїть лічильник, то вам не складе труднощів прикинути до цих кривим свої значення, тобто ви дізнаєтеся приблизну відвідуваність потрібного вам сайту.

Зверніть увагу

Сайт знаходиться в закордонному доменній зоні, тому при необхідності скористайтеся онлайн-перекладачем.
Переглянути статистику відвідуваності можна максимум тільки за минулий рік. Можливість перегляду даних за період більше одного року необхідно пройти реєстрацію на сайті.

Корисна порада

Якщо ви зовсім недавно створили сайт і кількість його переглядів мінімально, можете не пробувати витягти інформацію з цього ресурсу, тому що сервіс надає інформацію за минулий рік.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 94
Увага, тільки СЬОГОДНІ!