Як дізнатися хостинг сайту

Борознячи космічні простори глибокої, як озеро Байкал, мережі Інтернет, користувачі іноді стикаються із завданням: як можна дізнатися адресу хостингу конкретного сайту. На допомогу приходить незамінний сервіс за поданням повної інформації про сайт.
Як дізнатися хостинг сайту


Часто деякі користувачі відзначають, що при створенні сайту і просування його основним фактором є наявність прекрасного хостингу, що поєднує в собі співвідношення "ціна якість". Блукаючи по великій кількості сайтів, людина помічає деяку постійність в роботі на деяких ресурсів. Тому звідси виникає бажання дізнатися хостинг. Наприклад, власники сайтів - великих соціальних мереж, організовують свої хостинги, тому на своєму ж хостингу можна розміщувати велику кількість сайтів, що так необхідні для стабільної роботи.

Зараз з`явилося багато сервісів по визначенню хостингу. Найбільш помітні з них https://whois-service.ru/ і https://1whois.ru/. Останнім сервісом активно користується автор.
2
Принцип роботи з такими сервісами дуже простий. Заходьте на сайт, перед вами з`являється поле введення посилання. Вбиваєте або копіюєте посилання, натискаєте перейти, кнопка знаходиться поруч з полем для вашого посилання. По вашому запиту він видає велику кількість інформації. Для того, щоб дізнатися хостинг, вами обраного сайту, шукаємо рядок "ім`я хоста". Задача виконана.

Наведу приклад: нам необхідно дізнатися хостинг сайту cwer.ru - непоганий сайт, на якому можна знайти багато корисного. Переходжу на 1whois.ru і ввожу cwer.ru, результат мого пошуку виведений. шукаю рядок "ім`я хоста" і бачу mega8.megabit-space.de, тобто хостинг розташований в Німеччині.

Корисна порада

Також бувають випадки, коли ім`я хоста не висвітлюється, але є IP. На тому ж сайті можна дізнатися хостинг по IP. Бувають такі випадки, що і IP немає в інформації. Його нескладно дізнатися: меню Пуск - Виконати - Cmd.exe і вводимо ping (пропуск) (адреса шуканого сайту).


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 171
Увага, тільки СЬОГОДНІ!