Як дізнатися, чи вільний домен

Сучасний бізнес не може бути успішним, якщо у фірми немає власного сайту. А створення такого ресурсу передбачає вибір імені і перевірку можливості реєстрації домену (Адреси майбутнього сайту).
Як дізнатися, чи вільний домен

Інструкція

1
Існують різні сервіси визначення вільних для реєстрації доменів, найчастіше вони ж і реєструють вибрані. Для початку відкрийте будь-який клієнт-браузер на вашому комп`ютері, наприклад, Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox або Opera.
2
Увійдіть в будь-яку пошукову систему: Гугл, Яндекс, Майл, Рамблер.
3
Введіть в рядок пошуку один з наступних варіантів: перевірка доменного імені, перевірка домену, реєстрація домену, вільний домен або будь-який інший подібний випадок. У списку результатів пошуку системи виберіть один із сайтів і перейдіть на його сторінку натисканням на нього в списку.


4
На головній сторінці відкрився сайту ви побачите рядок введення, куди потрібно буде ввести передбачуване ім`я. Справа або знизу (в некотрих системах розташування різниться) ви побачите запропоновані варіанти доменної зони. Вони бувають двох рівнів: організаційні та регіональні зони.Із запропонованих виберіть відповідний і перевірте по ньому зайнятість передбачуваного домену в мережі. Результат може відрізнятися, виходячи із запиту доменної зони. Це можуть бути як com - commercial (комерційні) зони, так і зони biz - для бізнесу. Або ж ви можете вибрати для перевірки домени країн. Наприклад: ru - Росія, kz - Казахстан, ua- Україна.
5
Впишіть бажане ім`я майбутнього домену, перевірте його незайнятість на всіх обраних доменних зонах або на одній бажаної. Чи необхідно буде вводити кожен раз нову комбінацію чи можна перевірити всі разом, залежить від сервісу, на який ви зайшли. Пошукова система виведе вам вільні і зайняті варіанти, можливо навіть з посиланням на того, кому належить зайнятий домен і вартістю придбання вільного. Виходячи з них, виберіть домен і зареєструйте його в інтернет-системі, вибравши «зареєструвати домен».
6
Далі дотримуйтесь запропонованим сайтом підказкам, виконуючи крок за кроком.

Рада 2: Як перевірити, чи вільний домен

створення власного сайту поступово стає все доступнішим, і все більше число користувачів замислюються про своє особисте інтернет-просторі. Будь-сайт має адресу, або доменне ім`я, яке слід зареєструвати, перевіривши перед цим вільно воно.
Як перевірити, чи вільний домен



Інструкція

1
В інтернеті можна знайти велику кількість сайтів, які пропонують перевірити наявність вільного домену в найпопулярніших зонах (ru, com, net, rf, su, org, info і т.д.), і якщо ви ще не визначилися з компанією, в якій б хотіли зареєструвати (купити) домен, перевірити вільне ім`я можна на одному з наступних сайтів: whois-pro.ru, check.ru, net.ru, getdomen.ru або на будь-якому аналогічному.
2
Для перевірки вам знадобиться ввести бажане доменне ім`я, вибрати зону і натиснути кнопку пошуку. Система видасть вам відповідь вільний або зайнятий вказаний домен. Майже на будь-якому онлайн-сервісі перевірки доменних імен вам тут же запропонують купити вільний домен, що ви і можете зробити. Дійсно, краще реєструвати домен відразу ж після перевірки його наявності, оскільки вже через кілька хвилин він може виявитися зайнятим.
3
Виходячи з цього, уважно вивчіть вартість реєстрації доменів в певних зонах у тій чи іншій компанії, потім перевірте домен на її сайті і відразу ж подайте заявку на реєстрацію. Так ви зможете не тільки дізнатися чи вільний домен, а й зареєструвати його за вигідною ціною.
Корисна порада
Вивчаючи пропозиції по реєстрації доменів, зверніть увагу на спеціальні пропозиції. Часто два доменних імені в популярних зонах можна придбати за ціною одного.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 127
Увага, тільки СЬОГОДНІ!