Як назвати хлопчика в червні

Народження дитини - це не тільки радість, а й велика відповідальність. Питання про те, яке ім`я підібрати малюкові, починає хвилювати батьків ще задовго до його народження. А поява на світ хлопчика стає найважливішою подією для багатьох чоловіків, адже малюк буде носити прізвище батька і стане продовжувачем роду. До того ж вважається, що час народження і ім`я, дане дитині, накладає певний відбиток на всю його долю.
Як назвати хлопчика в червні

Інструкція

1
Хлопчики, народжені в червні, відрізняються непостійністю, вони схильні до частої зміни настрою, дуже вразливі, можуть засмучуватися через дрібниці і приймати всі занадто близько до серця. Тому ім`я для таких дітей потрібно вибирати мужнє, тверде, але не варто забувати про те, що воно має добре поєднуватися з по батькові. Добре підійдуть такі імена: Ігор, Петро, Денис, Костянтин, Єгор, Віктор, Андрій.
2
Народжені в червні хлопчики виростають сміливими і рішучими, але їх мінлива натура нерідко заважає їм в досягненні цілей, в тому числі, і в кар`єрі. З таких людей рідко виходять лідери, хоча в роботі вони виявляють себе відповідальними та акуратними співробітниками. У пориві почуттів, керуючись лише емоціями, такі люди можуть здійснювати необачні вчинки, навіть якщо потім будуть про них шкодувати. Якщо хлопчика в червні назвати Кирилом або Микитою, то це допоможе стримувати в майбутньому його запальність.
3
Діти, що народилися в літні місяці, дуже горді і самолюбні. Але при цьому вони залишаються добрими і відкритими. Часом це позначається негативно на характері дитини, так як він може стати надто вразливим і вразливим. Подорослішавши, Близнюки легко закохуються і настільки ж легко розлучаються зі своєю другою половинкою. У відносинах з людьми можуть бути дещо прохолодними. Пом`якшити гордість і самолюбство дитини, народженої в червні, можна назвавши його Іваном, Максимом або Олегом.
4
Вибираючи ім`я хлопчикові, потрібно враховувати особливості характеру дітей, народжених в червні, а також те, що вони стають, як правило, творчими особистостями. Перш ніж давати малюкові рідкісне ім`я, варто подумати: а чи не створить воно йому проблем в майбутньому, чи не буде у дитини комплексів через нього. Найбільш щасливими іменами для хлопчиків в червні вважаються Володимир, Борис, Геннадій, Георгій, Василь.
5


Вибрати ім`я хлопчикові, який з`явився на світ в червні, можна за допомогою церковного календаря серед імем святих, яких поминають в день народження малюка. Можна звернути увагу також на імена тих хто, згаданий на восьмий і сороковий день від народження дитини. Хлопчика в червні можна назвати так: Ігнатій, Олександр, Михайло, Олексій, Федір, Микита, Леонтій, Степан, Семен, Юрій, Християн, Макар, Карпо, Ігор, Назар, Короп, Антон, Сергій.
6
Люди, народжені в червні, як правило, щасливі, вони користуються успіхом у протилежної статі, їх поважають на роботі. Мають прекрасним здоров`ям. Можуть бути трохи розсіяними, але все це через те, що їх тягне до всього незвіданого і непізнаного. Найменше хлопчикам в червні підходять такі імена, як Вадим, Ілля і Дмитро.

Рада 2: Як назвати дитину, народжену в червні

Питання про те, як назвати малюка, постає перед батьками ще до його народження. Немає жодної сім`ї, яка за один день визначилася, як зватимуть новонародженого. Як же назвати дитини, який народився в прекрасний літній місяць - червень?
Як назвати дитину, народжену в червні

Інструкція

1
На вибір імені впливає багато факторів, деякі - цю пору року і місяць, коли народилася дитина. Діти, народжені влітку, відрізняються відвагою, активністю і гордістю. У житті вони легко йдуть на ризик. Також вони дуже вразливі. Такі дітки мають м`яким характером, через що з легкістю піддаються зовнішньому впливу.
2
Діти, чий день народження випав на червень, дуже ранимі і обережні в своїх діях. Вони відрізняються неймовірною відвагою і цілеспрямованістю.
3



імена "річним діткам" можна давати абсолютно будь-які. Тільки пам`ятайте, ім`я дитині дається на все життя, думайте про майбутнє вашого малюка. Подивіться, як буде поєднуватися обране ім`я з по батькові та прізвищем.
4
Дитину можна називати по святцях. Для цього придбайте церковний календар, в ньому все імена розписані по числах. У давнину, при хрещенні, немовляті давали ім`я, відмінне від того, як його назвали батьки. Це ім`я трималося в секреті від сторонніх. А ім`ям, яким нарекли мама і тато, називали в повсякденному житті. Тільки врахуйте, багато імені з святцев застаріли.
5
Як стверджують психологи, ім`я впливає на формування темпераменту і характеру дитини. Імена, в яких присутня буква "Р", Сприяють формуванню наполегливого і навіть сильного характеру.
6
Не варто називати крихітку в честь померлих бабусь чи дідусів - це накладе не найприємніший відбиток на життя вашої дитини. Він може успадкувати не тільки позитивні якості родича, але і негативні.
7
Часто трапляється так, що батьки вже придумали ім`я малюку до його народження, а коли він з`являється на світ вони розуміють, що це ім`я йому зовсім не підходить. А підходить абсолютно інше. У цьому випадку говорять, що ім`я саме знайшло свого володаря.
8
Для хлопчиків, народжених в червні, чудово підійдуть імена: Роман, Олександр, Іван, Микита, Дмитро, Сергій. Для дівчаток - Олена, Уляна, Валерія. Тим більше ці імена збігаються з святцями на цей місяць.

Корисна порада

Хлопчикам, народжений влітку, треба давати мужні імена, тоді в житті вони будуть впевненіше. Дівчаткам - м`які і ніжні імена, які красиво звучать.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 64
Увага, тільки СЬОГОДНІ!