Як записатися до лікаря через автомат у лікарні

Кілька років тому в Росії з`явилася електронна система запису до медичних фахівців, якою може скористатися будь-який інтернет-користувач. Міністерство охорони здоров`я РФ не стало на цьому зупинятися і планує до кінця 2012 року встановити у всіх лікарнях країни автомати для електронного запису до медиків.


Як записатися до лікаря через автомат у лікарні


За словами міністра охорони здоров`я Росії, необхідно позбавлятися від паперової тяганини і довгих черг в лікарнях за допомогою переведення всієї документації в електронний вигляд. За наказом міністерства РФ в кожній поліклініці повинен з`явитися як мінімум один автомат для електронного запису до фахівців.

Скористатися його послугами досить просто. Знайдіть в автоматі регіон вашого проживання, потім виберіть місто, де ви офіційно прописані. На екрані з`явиться список медичних установ вашого населеного пункту, виберіть з них необхідне. Ви побачите список спеціалізацій, існуючих в даній поліклініці. Навпаки кожної з них розташоване число вільних записів до лікарів цього напрямку на дану хвилину реального часу.

Після того, як ви вибрали цікавить вас напрям, на екрані з`явиться список медичних працівників даної спеціалізації. Там же буде розташована інформація про роботу (години прийому, кабінет і т.д.), що цікавить вас доктора, а також інформація про ділянку (в тому випадку, якщо вас цікавить дільничний терапевт). Також тут можна подивитися, чи є вільна запис в найближчі п`ять днів на переважне для вас час.

Після вибору дати на екрані з`являться осередки, в кожній з яких зазначено можливий час прийому пацієнта в даний день. Для консультації кожного хворого відводиться в середньому близько 15 хвилин. Виберіть влаштовує вас час. Далі вам необхідно ввести номер вашого страхового поліса (бажано, щоб він був прикріплений до цього медичного закладу) і дату народження. Після здійснення даної процедури ваша запис офіційно потрапить в базу даних і вже ніхто не зможе зайняти вибране вами час.

Надалі міністерство охорони здоров`я планує перевести в електронний вигляд не тільки запис до фахівців, а й історії хвороби кожного пацієнта. Це спростить роботу медиків, а заодно позбавить пацієнтів від довгих черг.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 78
Увага, тільки СЬОГОДНІ!