Відгуки про детралекс

Детралекс лікує


Олена
Незважаючи на те, що я досить молода жінка, варикоз мене змучив. Я забула, коли одягала взуття на підборах, біль не покидала ні вдень ні вночі. У поліклініці прописали детралекс, відгуки познаходила, і вирішила спробувати. З першого курсу лікування зрозуміла, що детралекс реально лікує. Венозна сітка стала не так помітна, і біль зменшилася. Буду сподіватися, що препарат мені допоможе вилікуватися повністю.
Відгуки про Детралекс



Детралекс відмінний венотоник


NadezhdaBorisova

Проблеми з ногами гостро постали рік тому - найсильніші тяжкості в ногах, ломота ночами. Лікар виписав препарат Детралекс. Пила три тижні, перш їм стали помітні хоч якісь результати. Повністю проблема пройшла після 2 місяців застосування. Препарат дуже довго діє. Ну і не сказала б, що він дешевий. Зараз поки мажу ножі кремом для профілактики.

Детралекс від геморою


Vasya

Я чула, що Детралекс добре допомагає від геморою. Він ефективно лікує гострий і хронічний геморой. Знайомої вагітної призначали Детралекс від гострого зовнішнього геморою. На розвиток плода препарат Детралекс ніяк не вплинув і порушень в вагітності не спостерігалося. Але потрібно постійно стежити за стільцем і харчуванням, намагатися не набирати велику вагу, щоб не загострювати. Після пологів знайома продовжувала лікуватися Детралексом і продовжувала годувати дитину грудьми.

Детралекс працює


Тамара Крюкова

Багато років я страждала проблемами із судинною системою. У мене тонкі і не еластичні вени, очань часто лопалися і приносили нестерпну біль. Багато препаратів приймала, але найрезультативнішим виявився детралекс, відгуки на який я вивчала. З тих пір пройшла два курси лікування Детралексом, результати поки мене радують. Препарат гарний ще й тим, що немає значущих побічних дій.

Детралекс - помічник вен


Storm1234

Лікар діагностував застій крові в малому тазу і прописав курс прийому даного препарату. Незважаючи на його чималу вартість, ефектом, отриманим від застосування препарату залишився задоволений. Полегшення відчув вже після двох тижнів прийому препарату. Почала йти напруженість, біль і відчуття тяжкості. Під час курсу прийому, який склав близько місяця, побічних ефектів не спостерігалося. За останні два роки пройшов вже 2 курсу лікування. Дуже хороший і дієвий препарат.

Не всім підходить


Sargsyan

Стала приймати дані ліки без консультації лікаря, за порадою знайомої. Уже після 2 днів прийому з`явилася задишка і нудота. Періодичні болі в серці стали частішати. Набряки на ногах так і не пройшли, а тяжкість навпаки збільшилася. Детралекс підходить не всім. Найближчим часом планую звернутися до лікаря для позбавлення від побочек і призначення відповідного препарату.

Детралекс вилікував геморой


Анна Михайлівна

Геморой мене турбував багато років, і коли стало несила, вирішила зробити операцію. Але одна знайома порадила детралекс, відгуки з цього препарату були просто вражаючі. Вирішила і я спробувати, подумала, що операцію завжди встигну зробити. І мені препарат допоміг. Ось уже рік, як геморой перестав доставляти мені неприємності. Сподіваюся, що детралекс ще кому-небудь допоможе.

застосування Детралекса


Svetika11

Чула, що у багатьох від Детралекса з`являється нудота, але все суто індивідуально, протипоказань багато у всіх препаратах, тому необхідно проконсультуватися з лікарем. Мені доводиться цілий день ходити на високих підборах, до кінця дня ноги гудуть, втома, біль. Спробувала Детралекс стало краще, вранці ніякої втоми не залишається і з новими силами йдеш на роботу. Препарат звичайно не дуже дешевий, але раз допомагає, то напевно варто було його купити.

Детралекс - Венарус


ЕкатерінаБутирская

З 2002 року п`ю Детралекс курсами 2 рази на рік (ніяких побічних ефектів не помічала) .Після тижні прийому болю зазвичай йдуть і півроку про ногах годі й вспомінать- ні болю, ні тяжкості - хоч цілий день бігай, стрибай ... В цьому році вирішила спробувати Венарус - судячи з анотації - повний аналог, і коштує в два рази дешевше ...
Пропила тиждень - ефекту нуль! Іншу - нуль! Третю - та ж історія ... До кінця місяця відчула легке полегшення. І зараз немає таких болів, які моли б бути, якби не пила нічого, але ... такий легкості в ногах, яка була після Детралекса теж немає! Як не шкода грошей, але доведеться повернутися до Детралексом ... Його, до речі сказати, вже років 7 виробляють у нас - французи відкрили лінію і контролюють виробництво (принаймні так мене інформували по телефону, коли я, запідозривши підробку (упаковка здалася лівої ), туди зателефонувала) ... на жаль аптеки при фабриці немає ... Упаковка не збереглася, у кого є - зателефонуйте на ній - може щось змінилося ..
Звичайно, коли дуже обмежений у коштах і болю не дуже сильні, Венарус - вихід, на жаль, це не мій випадок (я про болю).
У деяких аптеках Москви можна знайти Детралекс трохи дешевше. Останній раз (майже рік тому) купувала 60 таблеток за 1200 ...
Всім здоров`я і удачі!


Детралекс - ефективний


АндрейКозловскій

Препарат дійсно допомагає при незапущених варикозі. Моя дружина має постійно зводило стопи ніг, особливо вночі (спати не могла, доводилося постійно знеболювальні) і при навантаженні на них. Почала приймати Детралекс - все повернулося в норму! Ніжки перестали набрякати, втомлюватися як раніше і перестало їх зводити. В добавок, не забувайте про рух! Якраз рух змушує судини працювати, щоб кров не застоювалася. Ми з моєю красунею дуже багато гуляли під час її вагітності, як результат-прекрасна донечка і гарні здорові ніжки дружини. Успіхів!




Підготовка до аналізу крові
пов`язана стаття
Підготовка до аналізу крові



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 192
Увага, тільки СЬОГОДНІ!