Як додати аудіо-файл

Останнім часом все частіше можна бачити на бізнес-сайтах присутність не тільки відеороликів, а й аудіозаписів. Сьогодні користувача сайту цікавить грамотно вибудуваний контент, а саме присутність мультимедійних нововведень на сторінках вашого проекту.
Як додати аудіо-файл

Вам знадобиться

  • Інтегрування аудіозаписів за допомогою сервісу Uppod.

Інструкція

1
Перш за все вам слід пройти процедуру реєстрації в сервісі Uppod, для цього перейдіть за наступним посиланням https://uppod.ru/auth/sign. Перед вами з`явиться форма реєстрації нового користувача. Тут необхідно ввести логін, паролі (сам пароль і його підтвердження) і вказати електронну адресу.
2


При введенні логіна зверніть увагу на те, що він може бути вже зайнятий, тому не полінуйтеся натиснути кнопку перевірки «Вільний?». E-mail бажано вказувати саме той, на який ви отримуєте повідомлення про зміни на сайті. Перед натисканням кнопки «Готово» не забудьте поставити позначку навпроти пункту «Приймаю угоду користувача».
3
Потім створіть три каталогу в кореневій директорії вашого сайту (audio, player і styles). Поверніться до сайту і здійсніть вхід до системи. Потім перейдіть до вкладки «Мій плеєр» і натисніть посилання «Скачати плеєр» в лівому верхньому кутку сторінки. Після розпакування архіву, скопіюйте файл uppod.swf в недавно створену папку player.
4
Перейдіть до елемента «Мій плеєр» і виберіть «Аудіо», «Стилі», потім натисніть на кнопку із зображенням «+». Додайте свій стиль, давши йому унікальну назву.



5
Натисніть кнопку «Зберегти» і поверніться до елементу «Стилі». Виберіть недавно створений стиль і натисніть посилання «Скачати». Файл стилів необхідно скопіювати в папку styles, яка знаходиться в корені сайту.
6
програється аудіофайл необхідно скопіювати в папку audio. Поверніться до сайту і у вкладці «Файли» додайте свій файл, попередньо натиснувши на знак «+». шлях до файла буде виглядати наступним чином: https://site.ru/audio/primer.mp3.
7
Тепер перейдіть до елементу «Мій плеєр», виберіть «Аудіо», потім «Файли» і навпаки обраного файла натисніть посилання «Код». Скопіюйте код «HTML c повною підтримкою IE» і вставте на сайті.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 154
Увага, тільки СЬОГОДНІ!