Як створити свій профіль на какпросто і навіщо це потрібно

«Як Просто» - сайт, який дає відповіді на питання, що стосуються всіляких областей знання. Всі статті ресурсу розділені на тематичні блоки, такі як: «хобі», «комп`ютери», «будинок», «hi-tech», «здоров`я», «їжа» і т.д. Статті на сайті представлені як в звичайному форматі, так і у вигляді слайд-шоу.
Як створити свій профіль на КакПросто і навіщо це потрібно

Вам знадобиться

  • - особистий аккаунт в одній із соціальних мереж.

Інструкція

1
Для того, щоб залишити коментар або додати рада до будь-якої статті на сайті «Як Просто», знайдіть внизу сторінки під статтею посилання з відповідними назвами.
Як створити свій профіль на КакПросто і навіщо це потрібно
2
Перейдіть по потрібному посиланню, перед вами з`явиться вікно з пропозицією увійти в систему (авторизуватися) через одну із соціальних мереж, в яких ви зареєстровані. Виберіть із запропонованих мереж ту, в якій ви маєте особистий аккаунт (Mail.Ru, «Вконтакте», Facebook, Twitter). Якщо в жодній з перерахованих соціальних мереж ви не маєте власного акаунту, зареєструйтесь в якійсь із них.


Як створити свій профіль на КакПросто і навіщо це потрібно
3
Увійшовши на сторінку «Як Просто» через особисту сторінку на будь-якої з соціальних мереж, зверніть увагу на верхній правий кут вікна ресурсу, там повинні з`явитися ваші ім`я і аватар, під якими ви зареєстровані в зазначеній вами соцмережі. Під аватаром знаходитимуться розділи: «Мої поради», «Мої коментарі» та «Вибране». Перейшовши по будь-якої з цих посилань, ви зможете прочитати свої поради і коментарі, залишені вами на даному ресурсі.
Як створити свій профіль на КакПросто і навіщо це потрібно
4
Якщо ви захочете вийти зі свого аккаунта на сайті «Як Просто», натисніть у верхньому правому куті головного вікна ресурсу посилання «Вийти». Для подальшого входу перейдіть по розташованої поруч посиланням «Увійти», клікнувши по значку соціальної мережі, яку ви використовуєте для авторизації на проекті «Як Просто».



Як створити свій профіль на КакПросто і навіщо це потрібно
5
Авторизація на проекті «Як Просто» дає можливість обговорити різні актуальні теми і поділитися з іншими користувачами корисними рецептами на всі випадки життя. Ресурс поєднує експертні знання професіоналів і практичний досвід звичайних людей. База ресурсу містить більше 10 000 унікальних статей, серед яких знаходяться відповіді практично на всі питання. Зручний пошуковий інтерфейс ресурсу дозволяє за кілька секунд знайти саме те, що вам потрібно.
Як створити свій профіль на КакПросто і навіщо це потрібно
6
Компанія «релевантний-Медіа», що є автором даного проекту, постійно запрошує до співпраці нових авторів, тим самим даючи можливість поділитися своїми знаннями і досвідом різнобічно розвиненим, креативно мислячих людей.
Як створити свій профіль на КакПросто і навіщо це потрібно


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 117
Увага, тільки СЬОГОДНІ!