Як зареєструвати сервіс

Створювати і управляти сервісами, а точніше - службами, в ОС Windows можна за допомогою спеціальних утиліт - Srvany.exe і Instsrv.exe. Вони входять в Windows NT Resource Kit. Перша призначена для контролю над роботою сервісів, друга - для установки / видалення користувача служб.
Як зареєструвати сервіс

Інструкція

1
Зайдіть в головне меню ОС Windows, натиснувши на кнопку «Пуск», потім клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Виконати».
2
В полі «Відкрити» введіть cmd, після чого клацніть на кнопці «Ок» або натисніть на клавіатурі клавішу Enter.
3
У текстовому полі командного рядка введіть наступне:

Drive: полний_путь_к_программе_Instsrv Instsrv.exe
Имя_службыимя_диска:полный_путь_к_программе_SrvanySrvany.exe.

Натисніть на Enter для підтвердження.

4
Далі потрібно повернутися до діалогового вікна «Виконати» і в полі «Відкрити» ввести regedit для запуску штатного редактора реєстру.
5
Відкрийте в редакторі реєстру наступну гілку:

HKEY_LOCAL_MACHINE System CurrentControlSet Services ім`я служби.

6
У верхній панелі інструментів розгорніть меню «Правка», щоб правильно зареєструвати в системі створений сервіс.
7


Виберіть команду «Додати параметр» і потім в поле під назвою «Ім`я параметра» введіть значення «Параметр». Що стосується поля «Клас», його потрібно залишити порожнім. Потім за допомогою кнопки Ок підтвердіть зміни.
8
Тепер, виділивши створений параметр, вкажіть в меню «Правка» команду «Додати значення».
9
В поле «Значення параметра» введіть «Додаток», в поле ж «Тип даних» - Reg_SZ. В поле String потрібно ввести drive: полний_путь_к_файлу_exe_служби (в кінці не забудьте вказати розширення файлу).
10
Завершіть роботу редактора реєстру.
11
За замовчуванням служба, яку ви створите, буде стартувати в автоматичному режимі. Змінити цей параметр ви можете, зайшовши в «Служби» з панелі управління або скориставшись командою net start ім`я_служби.
12
Також редагувати тип запуск створеної служби ви можете за допомогою використання команди полний_путь_к_программе_sc Sc.exe start ім`я_служби, що вводиться в командному рядку.

Рада 2: Як зареєструвати службу

створення і управління службами в операційній системі Windows здійснюється за допомогою спеціалізованих утиліт Instsrv.exe і Srvany.exe, що входять в комплект Windows NT Resource Kit. Перша призначена для виконання операцій установки і видалення призначених для користувача служб, а друга відповідає за роботу сервісів.
Як зареєструвати службу

Інструкція

1



Увійдіть в головне меню операційної системи Windows натисканням кнопки «Пуск» для здійснення операції створення користувальницької служби і перейдіть в меню «Виконати».
2
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK, щоб підтвердить запуск інтерпретатора команд Windows.
3
Введіть значення
drive: полний_путь_к_утіліте_instsrv Instsrv.exe ім`я_служби drive: полний_путь_к_утіліте_srvany Srvany.exe
в текстове поле командного рядка і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.
4
Поверніться в діалог «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити» для запуску інструменту "Редактор реєстру».
5
Розкрийте гілку
HKEY_LOCAL_MACHINE System CurrentControlSet Services ім`я_служби
і розгорніть меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна редактора для правильної реєстрації створеного сервісу в системі.
6
Вкажіть команду «Додати параметр» і введіть значення «Параметр» в поле «Ім`я параметра». Не вводьте ніякого значення в поле «Клас» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
7
Виділіть новостворений параметр і вкажіть команду «Додати значення» в меню «Правка» сервісної панелі інструментів вікна редактора.
8
Введіть значення:
- Додаток (в поле «Значення параметра»);
- Reg_SZ (в поле «Тип даних»);
- имя_диска:полный_путь_к_исполняемому_файлу_созданной_службы.необходимое_расширение - В поле String
і завершите роботу інструменту "Редактор реєстру».
9
Пам`ятайте, що за замовчуванням створена служба буде запускатися в автоматичному режимі. Зміна даного параметра можливо з аплету служб в панелі управління або командою
net start ім`я_служби
інтерпретатора команд Windows. Ще одним способом редагування типу запуску створеного сервісу може стати використання команди
полний_путь_к_утіліте_sc Sc.exe start ім`я_служби
в командному рядку.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 118
Увага, тільки СЬОГОДНІ!