Для подарунка необов`язково використовувати тільки обгортковий папір і декоративні бантики. Крім цього є й інші оригінальні способи прикраси подарунка.

Упаковка «Цукерка»

Подібний вид упаковки добре підійде для невеликих подарунків. Для нього вам буде потрібно:
• картонний рулон від туалетного папери-
• ножніци-
• кружево-
• гофрований папір-
• клей-
• стрічки-
• блискітки.

Покладіть картонний циліндр на гофрований папір, загорніть його, зробивши кілька оборотів. Зігніть один кінчик як у цукерки і перев`яжіть стрічкою. З відкритою боку наповніть «Цукерку» подарунковим вмістом. Точно так же зав`яжіть другий кінець. За допомогою мережива і блискіток декорують упаковку.

Подарункова упаковка, декорована паперовими пір`ям

Звичайну паперову упаковку можна прикрасити за допомогою пір`я. Зробити пір`я можна своїми руками, вирізавши їх з паперу. Для створення пір`я вам знадобитися:
• ножніци-
• будь-яка кольорова папір (текстура може бути будь-який, при бажанні можна взяти навіть газету) -
• Звичайний олівець.
Для подарунка:
• обгортковий папір-
• стрічки.

Візьміть кольоровий папір і намалюйте зі зворотного боку олівцем ескізи пір`я. Можна взяти картон, намалювати кілька пір`я, вирізати шаблон і використовувати його для створення подальших пір`їнок. Для більшої реалістичності зробіть пір`я трохи різного розміру. На кожному зробіть по кілька надрізів. Готові пір`я прив`яжіть за допомогою стрічки до вашого подарунку.

Упаковка в стилі «Hand made»

Якщо під рукою немає обгорткового паперу, на допомогу вам прийдуть прості паперові пакети. Вам буде потрібно:
• паперовий пакет під розмір подарка-
• Крафт папір-
• клей
• утюг-
• ножніци-
• ажурні паперові серветки.

З крафт-паперу виріже лист такого розміру, щоб він закривав всі написи на пакеті. Якщо пакет повністю однотонний та без написів, виріже лист трохи менше по ширині і довжині, ніж пакет. Лист крафт-паперу стисніть в грудку, щоб утворилися заломи. Акуратно розгладьте його праскою і обпечуся по краях запальничкою. Приклейте лист до пакету. Для декору використовуйте ажурну серветку. До неї можна підібрати маленьку етикетку. Приклейте серветку з етикеткою до центру пакету.

Як прикрасити подарунок, обгорнутий в папір?

Для прикраси однотонної обгорткового паперу ви можете взяти бісер, мереживо, фарби, декоративні та атласні стрічки і живі квіти. Головне, не переборщіть з декоративними елементами, прикрас повинно бути в міру.