приємні несподіванки


Щоб розбавити монотонні сімейні будні яскравими фарбами, подружжя повинні робити один одному несподівані сюрпризи. Відмінним приводом для домашнього свята можуть стати іменини коханої дружини. Чоловік, який бажає приємно порадувати другу половинку, повинен обзавестися букетом квітів, підготувати самі теплі й ніжні слова, що підкреслюють красу імені своєї обраниці, а також вручити символічний презент. Це може бути дороге кільце, на якому вилито ім`я коханої, або ж смачний торт з відповідним написом, зроблений своїми руками. Неважливо, скільки буде коштувати подарунок, головне - щоб чоловік вклав в нього свою душу. У День ангела дружина повинна відчувати себе особливою, потрібно звільнити її від домашніх справ, організувати романтичну вечерю при свічках, сходити в кіно, прогулятися по магазинах і т.д.
Не слід забувати, що жінка любить вухами. Тому іменини ніяк не можуть обійтися без численних компліментів на адресу дружини.

креативні поздоровлення


День ангела улюбленої - відмінний привід для реалізації креативних ідей. Чоловік може не просто подарувати квіти, а викласти їх на асфальті у формі букв. Захопленню дружини не буде меж, коли вранці, виглядаючи з вікна, вона побачить своє ім`я! Щоб привнести в іменини нотки чарівництва, можна «написати» теплі слова за допомогою ароматизованих свічок або ж запастися набором з літаючих куль з гелієм. При виборі поздоровлення потрібно обов`язково звернути увагу на те, щоб воно підкреслювало індивідуальність дружини, кращі сторони її характеру. Звичайним «Вітаю тебе, Віра!» Вже нікого не здивуєш. Щоб порадувати кохану, чоловік повинен включити політ фантазії, переглянути кілька варіантів і вибрати саме той, якої завдасть їй максимум позитивних емоцій.
Далеко не всі жінки люблять креатив, тому перед тим, як підготувати «пікантний» сюрприз, потрібно переконатися в тому, що дружина оцінить його по достоїнству.

Подарунки своїми руками


Якщо чоловік не має достатньо коштів, щоб побалувати улюблену дорогими презентами, у нього є безпрограшний альтернативний варіант. Подарунки, зроблені своїми руками, є кращим виразом почуттів. Це може бути оригінальна виріб, листівка, кулінарний шедевр - все залежить від уміння і фантазії чоловіка. Головне, щоб річ була символічною, в День ангела дружина повинна відчувати, що її ім`я - найкрасивіше, мелодійне і рідне для коханої людини.