Франції випало за жеребом суперництво з командами Швейцарії, Еквадору і Гондурасу в матчах на груповому етапі ЧС в Бразилії. Це був квартет Е, який вважався одним з найслабших на турнірі. Французи подолали групову стадію без особливих зусиль.

У першому матчі на чемпіонаті команда Франції обіграла 4 - 0 футболістів Гондурасу, а в другій зустрічі європейці забили ще більше. Команду Швейцарії французи обіграли з рахунком 5 - 2. Тільки заключна гра на груповій стадії стала для Франції відверто слабкою. У матчі з Еквадором головний арбітр зустрічі зафіксував сумну нічию 0 - 0. Однак це не завадило французам набрати сім очок і з першого місця в групі Е вийти в 1/8 фіналу світової футбольної першості.

Першим суперником на стадії плей-офф для французів стали нігерійці. Африканські футболісти чинили опір довго, проте все ж поступилися. Вже у другому таймі європейці оформили два м`ячі у ворота збірної Нігерії.

У чвертьфінальному матчі команду Франції очікувала грізна Німеччина. Ця гра і стала останньою для чемпіонів світу 1998 року. Німці забили швидкий гол, який і став переможним у грі. Підсумковий рахунок зустрічі 1 - 0 на користь Німеччини відправив французів збирати валізи. Варто відзначити, що команда Дешама програла майбутнім чемпіонам світу 2014 року.

Розглядаючи спільний виступ Франції, можна говорити про те, що вихід в чвертьфінал для Дешама і його команди є успіхом. Однак не варто забувати, що футбольна федерація Франції завжди ставить перед своєю збірною максимальні завдання. Крім цього, самі французькі футболісти не можуть бути задоволені вильотом на стадії чвертьфіналу. Хоча головний тренер французів (Дідьє Дешам) і був обережний у висловлюваннях, в очах самих футболістів бачилося бажання боротися за головний футбольний трофей до самого кінця чемпіонату.