Знайомі часто задають нам питання, відповідь на які в принципі і не цікавить їх. Такі норми спілкування. Фрази «як справи», «як самопочуття», «як на особистому фронті» слугують радше своєрідним привітанням. Так чи варто відповідати на питання «як на особистому фронті»?

Запитали просто так

Якщо це питання вам задали просто так, на ходу, то не варто розповідати людині про ситуацію в вашому домі, незалежно від того позитивна вона чи не дуже. Ви можете посміхнутися у відповідь і скажіть чергову фразу: «все добре» або «краще всіх».

Інша справа - ваша найкраща подруга, з якою ви давно не бачилися. Вона теж може поцікавитися станом ваших любовних справ, зародженням яких вона була свідком. Можна в коротких рисах розповісти їй про головне, мовляв, «я виходжу заміж, ти теж запрошена», «я давно з ним розлучилася, ми не пара» і в такому дусі.

З цікавості

Якщо ви бачите, що людина надто цікавиться вашими справами, то однозначно на це питання також не слід відповідати. Ви не знаєте, з якою метою вас запитують про особисті справи, чи бажає ця людина вам добра, тому досить запевнити його в тому, що у вас все нормально. Якщо ж цікавий не перестає приставати з запитаннями, на які вам зовсім не хочеться відповідати, потрібно обірвати його фразою типу «якщо мені знадобиться рада, я до вас звернуся» або «я не обговорюю цю тему зі знайомими». Нехай ця людина подумає наступного разу, перш ніж лізти не в свої справи.

У дружньому колі

Іноді друзі дуже боляче ранять. Наприклад, ви сидите на якомусь святі друзів, майже всі прийшли парами, а ви одна. Дехто може запитати: «Як справи на особистому фронті? Тобі вже 30, заміж пора ». Для вас це і так хвора тема, а тут таке. Не показуйте, що ви зачеплені. Сміливо парирує: «За статистикою, шлюби після 30-ти рідше розпадаються. Так що вам, що вийшов заміж давно, є про що потривожили »або« Скоро виходжу заміж, шкода, що ви не зможете прийти, адже ми святкуємо в Парижі ». Такі відповіді не дадуть образити вас іншим разом і продемонструють ваш гострий розум.

Близькі люди

А ось близьким людям можна довіритися. Мама, сестра, бабуся - вони поставлять це питання не випадково. Вони можуть допомогти знайти вихід з важкої ситуації, та й вам краще виговоритися. Помітивши, що у вас сумний настрій або погане самопочуття, вони в першу чергу подумають, що у вас діється недобре в особистих відносинах. Якщо все нормально, то поспішіть заспокоїти їх, сказавши, що у вас все добре і тривожитися не варто. Подякуйте за підтримку.