Як вибачитися перед сестрою

Часом буває так, що надлишок стресу, агресії і втоми не знаходить іншого виходу і обрушується на найближчих і рідних людей. Сестра - це друга людина після матері, образивши якого стає так гидко на душі, що хочеться скоріше вибачитися. Існує багато способів попросити вибачення: від простих обіймів зі словами: «Прости мене!» - До піднесення креативних подарунків і листівок. Було б бажання, а спосіб вибачитися завжди прийде на розум в залежності від багатства фантазії людини.
Як вибачитися перед сестрою

Вам знадобиться

  • - фотоапарат;
  • - набір кольорового картону формату А4 (чим більше кольорів, тим краще);
  • - набір кольорового паперу;
  • - ножиці;
  • - канцелярський ніж;
  • - олівець;
  • - клей для паперу;
  • - програма для редагування фотографій.

Інструкція

1


Зробіть фотоколаж. Виберіть 9 листів картону світлих відтінків. На них будуть розташовуватися слова з фрази для вибачення: «Я буваю», «така», «вредина», «але я», «люблю», «тебе», «прости», «мене», «за все». Слова можуть бути і інші, на ваш розсуд. Тоді і кількість аркушів картону може змінитися. Букви можете зробити з кольорового паперу, а можете використовувати на комп`ютері в програмі Word опцію: «Вставка - об`єкт WordArt», роздрукувати і вирізати. Потім потрібно буде сфотографуватися з кожним листом картону, прорепетирувати перед дзеркалом позу (краще, якщо поза на кожному знімку буде різна). Щоб зробити колаж з вийшов фотографій, скористайтеся будь-яким фоторедактором. Наприклад, Paint. Придумайте, як подарувати вийшов фотоколаж - роздрукувати і вставити в рамку або просто послати по e-mail.
2
Дартс як спосіб випустити пар. Для цього способу вам також знадобиться програма для редагування фотографій. Візьміть будь-яку свою фотографію і зробіть з неї мішень для гри в дартс. Купіть дротики в спортивному магазині. Підійдіть до сестри зі словами: «Ти знаєш, я так винен (а) перед тобою. Випусти гнів, Метн в мене дротиком! Ось тобі мій портрет, користуйся, якщо раптом я знову випадково ображу тебе! ». Подібний подарунок відносять до розряду чорного гумору, так що перш подумайте, чи любить ваша сестра подібні жарти.



3
Флеш-моб в подарунок. Відчуйте себе режисером і організуйте для сестри флеш-моб в якості методу примирення. Флеш-моб - це синхронні дії цілого натовпу людей, об`єднані в композицію. Домовтеся з друзями про допомогу, продумайте, що це буде: танець, пантоміма і т.д. Наприклад, ви можете запросити сестру в гості (якщо вона живе не з вами), вивести на балкон, вимовити примирливу мова, а потім попросити сестру подивитися вниз. А там натовп друзів на вашу сигналу одночасно розкриє червоні парасольки, злившись в одне велике серце. Прорепетируйте заздалегідь, як люди повинні встати, щоб серце вийшло. Або це може бути композиція з автомобілів у формі слова «Прости». А може, друзі з різнокольоровими повітряними кулями, вишикуються у формі цього слова, а потім відпустять кульки в небо.
4
Жива листівка. Зверніться в агентство з організації свят і подаруйте сестрі живу листівку. Спеціально навчена людина в тематичному костюмі (наприклад, переодягнений в ковбоя) приїде до вашої сестри додому або на роботу і заспіває пісеньку, а може, станцює або просто розповість вірш. Якщо ви впевнені в своїх артистичних здібностях, можете самі стати такою листівкою, заздалегідь купивши всі необхідні атрибути. У будь-якому випадку, прощення, здивування і оцінка ваших зусиль будуть гарантовані.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 103
Увага, тільки СЬОГОДНІ!