Як встати на чергу як потребують житла

на чергу в якості нужденних у житло ставлять сім`ї, які відносяться до категорії малозабезпечених громадян, які не мають житла зовсім або проживають в квартирах, які не відповідають регіональним соціальним нормам на одну людину. Для постановки на чергу потрібно підготувати пакет документів і звернутися в територіальний Департамент житлової політики.
Як встати на чергу як потребують житла

Вам знадобиться

  • - Заява;
  • - паспорт, свідоцтво про народження;
  • - Довідка про доходи;
  • - довідка про вартість майна;
  • - довідка про склад сім`ї;
  • - акт обстеження житла;
  • - свідоцтво про шлюб (розлучення, посвідчення матері-одиночки).

Інструкція

1
Щоб вас поставили на чергу як потребує поліпшення житлових умов або не має житло родину, зверніться до територіального відділення департаменту житлової політики. Вам доведеться документально підтвердити, що ваша сім`я відноситься до категорії малозабезпечених громадян і потребує отримання соціальної квартири.
2
Заява ви напишете в департаменті, так як воно має уніфіковану форму і заповнюється на спеціальному бланку, який вам нададуть на місці.


3
Отримайте за місцем роботи, навчання довідку уніфікованої форми 2-ПДФО, яка буде підтверджувати рівень доходів. Довідку про доходи потрібно отримати всім членам сім`ї, зазначеним у довідці про склад сім`ї, яку ви також зобов`язані надати в департамент.
4
Рівень доходів розраховується не тільки виходячи з довідки про доходи, вважається сукупний дохід сім`ї і вартість наявного цінного майна. Отримайте довідку про вартість нерухомого та рухомого майна, яке має ваша сім`я. Якщо загальна сума доходів і майна буде нижче соціальних норм, які в кожному регіоні різні, у вашій сім`ї є шанс отримати право на чергу для отримання соціального житла.
5
Акт обстеження житлоплощі членами житлової комісії вам буде потрібно пред`явити за 5 років. Якщо ваша сім`я зовсім не має житла, отримаєте довідку, що підтверджує даний факт.



6
Крім того, вам буде потрібно пред`явити документи, що засвідчують особу і їх ксерокопії, свідоцтво про народження дитини, свідоцтво про шлюб або розлучення, посвідчення, яке підтверджує статус матері-одиночки, так як поліпшити житлові умови або отримати соціальне житло мають право не тільки повні, але і неповні сім`ї.
7
Через 30 днів вашу сім`ю письмово повідомлять, поставили вас на чергу або відмовили. У разі відмови ви маєте право оскаржити рішення комісії департаменту в установленому законом порядку.
8
Відмова може надійти, якщо з`ясується, що ваша сім`я не підходить під категорію малозабезпечених громадян або ви навмисно погіршили житлові умови, помінявши квартиру на меншу житлоплощу або прописавши в неї сторонньої людини.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 88
Увага, тільки СЬОГОДНІ!