Як перемістити робочий стіл

При установці операційної системи, папка «Мої документи», також як і папка «Робочий стіл»Розташовуються на одному диску разом з системними файлами. Це не найвдаліший варіант на випадок краху системи, коли буде неможливо витягнути якісь файли з цих папок. Дуже часто користувач персонального комп`ютера скидає велику кількість файлів на робочий стіл або в папку «Мої документи». Тому, якщо перенаправити збереження файлів в інші папки, є можливість зберегти велику кількість корисної інформації.
Як перемістити робочий стіл
Вам знадобиться
  • Робота з файлами реєстру, а також файлами з розширенням .bat.

Інструкція

1


Для того щоб можна було перенести папки "Робочий стіл" і «Мої документи» в інший розділ жорсткого диска, потрібно зміна системного реєстру. Шляхи до системних папок будь-якого облікового запису вказані в наступних гілках реєстру:
[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerShell Folders]
[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerUser Shell Folders]
У цих гілках є два параметри:
- Desktop - розташування папки «Робочий стіл»-
- Personal - розташування папки «Мої Документи».
2
Для того щоб не шукати самостійно всі зазначені значення, особливо прі не знанні основ роботи з системним реєстром, бажано зробити скрипт, який полегшить всю вашу роботу. Створіть будь-який текстовий документ за допомогою програм Notepad2 або Notepad ++ і відкрийте його.



3
Внесіть в цей документ наступні рядки, які змінять розташування папок з диска С на диск D (папка Komp):
mkdir D: KompDesktop
mkdir D: KompMy_Document
xcopy "% UserProfile% ???? Г ?? АБ ??" D: KompDesktop / s / e / y
xcopy "% UserProfile% ??? ??? Ц ??? БК" D: KompMy_Document / s / e / y
REG ADD "HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerShell Folders" / V Desktop / t REG_SZ / d "D: KompDesktop" / f
REG ADD "HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerUser Shell Folders" / V Desktop / t REG_EXPAND_SZ / d "D: KompDesktop" / f
REG ADD "HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerUser Shell Folders" / V Personal / t REG_EXPAND_SZ / d "D: KompMy_Document" / f
4
Після цього дії натисніть меню «Файл» - пункт «Зберегти як» - введіть назву файлу Edit_User_Folder.bat, кодування OEM 866 або batch`s. Не лякайтеся дивних значень з питаннями замість нормальних букв - це особливості кодування. Запустіть цей файл. Після перезавантаження комп`ютера ви побачите результати вашої роботи.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 183
Увага, тільки СЬОГОДНІ!