Як змінити розташування

На робочому столі, разом із позначкою «Мій комп`ютер», можна знайти значок "Мої документи". Це папка особистого користування, в ній зберігаються документи, фотографії, відеоролики, малюнки і т.д. Ця папка знаходиться по постійному адресою «C: Documents and Settings користувач Мої документи». Розробники операційної системи Windows в останніх версіях включили можливість редагування розташування цієї папки.
Як змінити розташування
Вам знадобиться
  • Зміна системних налаштувань операційної системи.

Інструкція



1
Для того щоб змінити розташування вашої папки "Мої документи", Необхідно виконати наступні дії:

- натисніть меню «Пуск» - виберіть пункт «Мої документи» -

- натисніть правою кнопкою миші на папці «Мої документи» - в контекстному меню виберіть пункт «Властивості»"-

- натисніть на вкладку «Папка призначення» -

- в цій вкладці перейдіть до поля призначення папки.

- вкажіть шлях до папки, яку ви хотіли б бачити, як «Мої документи» - натисніть кнопку «ОК» -

- виберіть, наприклад, папку «E: Documents» - якщо такий папки не існує, то перед вами з`явитися діалогове вікно-

- натисніть кнопку «Так», щоб створити зазначену вами папку - натисніть кнопку «ОК».
2
Також можна скористатися переміщенням папки: натисніть кнопку «Перемістити» - потім натисніть кнопку «ОК». Для створення нової папки, натисніть однойменну кнопку - введіть назву папки - виділіть її та натисніть кнопку «ОК».
3
Для того щоб відновити шлях до папки "Мої документи" за замовчуванням, необхідно виконати наступні дії:
- натисніть меню «Пуск» - виберіть пункт «Мої документи» -

- натисніть правою кнопкою миші на папці «Мої документи» - в контекстному меню виберіть пункт «Властивості»"-

- натисніть кнопку "Відновити значення за замовчуванням" - Потім кнопку «ОК» -

- у вікні, переміщення документів, натисніть кнопку «Так».


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 187
Увага, тільки СЬОГОДНІ!