Як додати пам`ять на дисках

На будь-якому комп`ютері є граничний обсяг пам`яті. На локальному диску "С" - це така кількість, а на диску "D" - інше. Але в процесі активної роботи може виявитися, що пам`яті не вистачає. Для цього варто зробити певні операції зі зміни обсягу пам`яті. Здійснити це зможе практично будь-який користувач.
Як додати пам`ять на дисках

Вам знадобиться

  • Персональний комп`ютер

Інструкція

1


Ось для таких ситуацій розробили файл підкачки або віртуальну пам`ять. Зазвичай Windows встановлює оптимальний обсяг віртуальної пам`яті. Її вистачає для багатьох завдань. Якщо ж на комп`ютері виконуються програми, які займають багато пам`яті, то обсяг віртуальної пам`яті можна збільшити. Це робиться дуже легко. Для цього натисніть в меню «Пуск». Правою кнопкою миші по «Мій комп`ютер». Виберіть «Властивості». Перед вами відкриється вікно «Властивості системи». Там перейдіть на вкладку «Додатково». Натисніть на кнопку «Параметри», яка розташована в розділі «Швидкодія».
2



У вікні «Параметри швидкодії» перейдіть на вкладку під назвою «Додатково». Натисніть в «Віртуальної пам`яті» кнопку «Змінити». У новому вікні «Віртуальна пам`ять»Можете управляти файлом підкачки. Якщо встановлено значення «Розмір за вибором системи», можна змінити розмір файлу підкачки. Виберіть диск, який будете використовуватися для файлу підкачки. Визначте значення «Особливий розмір». В поле «Початковий розмір» і «Максимальний розмір» поставте мінімальне і максимальне значення файлу підкачки.
3
Можна трошки зробити все по-іншому. Спочатку визначте, який обсяг оперативної пам`яті є. Для цього треба зайти в «Мій комп`ютер». Правою кнопкою миші відкрийте «Властивості». Подивіться інформацію на вкладці «Загальні». Визначте необхідну кількість додаткової пам`яті. Клацніть правою кнопкою миші на вкладці «Мій комп`ютер». Виберіть пункт «Властивості». Відкрийте вкладку «Швидкодія». Натисніть кнопку «Віртуальна пам`ять»І« Параметри віртуальної пам`яті встановлюються вручну ». Виберіть жорсткий диск, який будете використовувати для віртуальної пам`яті. Встановіть мінімальний і максимальний обсяг віртуальної пам`яті. Натисніть кнопку «Ок» і перезавантажте комп`ютер.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 106
Увага, тільки СЬОГОДНІ!