Як видалити комп`ютер з робочої групи

При налаштуванні локальної мережі потрібне введення такого параметра, як «робоча група комп`ютера». Однак надалі деяким користувачам потрібно змінити дані параметри, або просто видалити. У зв`язку з цим виникає питання: «Як же видалити комп`ютер з робочої групи»?
Як видалити комп`ютер з робочої групи

Вам знадобиться

  • - комп`ютер;
  • - права адміністратора.

Інструкція

1


Незважаючи на всі труднощі, дана проблема вирішується декількома найпростішими діями на комп`ютері. На робочому столі персонального комп`ютера натисніть на ярлик під назвою «Мій комп`ютер». Далі правою клавішею миші натискаєте посеред відкритого вікна і вибираєте пункт «Властивості». Дане меню відображає в собі всі параметри і налаштування операційної системи.
2
Тепер виберіть пункт «Ім`я комп`ютера». Нижче імені буде вкладка, в якій написана поточна група комп`ютера. Для зміни або видалення робочої групи комп`ютера натисніть на кнопку «Змінити». Якщо потрібно повністю видалити запис, то залишаєте поле введення порожнім, і натискаєте на кнопку «Зберегти». Однак варто зазначити, що робочу групу за замовчуванням можна залишити під назвою GROUP.
3
Ім`я комп`ютера, яке там прописано, намагайтеся не чіпати. Також можна буде в будь-який момент перевірити, в якій групі знаходиться ваш комп`ютер, і які файли відкриті для загального використання по локальній мережі. Для цього перейдіть в меню «Мережеве оточення». Далі натисніть кнопку «Показати комп`ютери робочої групи». Якщо ви не перебуваєте в жодній зі спільних публічних груп, то система просто видасть помилку.
4
В цілому можна сказати, що видалення робочої групи на персональному комп`ютері не займає багато часу. Намагайтеся зробити найбільш оптимальне назву робочої групи комп`ютера, щоб в подальшому не доводилося змінювати його. В операційній системі Windows за замовчуванням завжди стоїть робоча група WORKGROUP. Тобто можна припустити, що на багатьох комп`ютерах групи збігаються, і тому додаткова настройка системи не завжди потрібна.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 162
Увага, тільки СЬОГОДНІ!