Як змінити вид меню пуск

Операційна система Windows надає користувачеві досить велика кількість можливостей зміни зовнішнього виду меню «Пуск». При необхідності можливе також редагування параметрів відображення меню за допомогою редактора реєстру.
Як змінити вид меню Пуск

Вам знадобиться

  • - Windows XP

Інструкція

1
викличте сервісне меню правим кліком миші на поле меню «Пуск»І перейдіть в пункт« Властивості ».
2
Виберіть розділ Skin у вікні, і вкажіть бажану тему - «Класичний вид» або «Стандартний вид».
3
Натисніть кнопку «Налаштувати», розташовану поруч з обраною темою і перейдіть на закладку «Загальні».
4
Виберіть потрібний розмір ярликів програм в розділі «Змінити розміри значків».
5


Вкажіть бажану кількість ярликів програм, поміщених в список. Повністю очистіть список (при необхідності) натисканням кнопки «Очистити список».
6
викличте меню, що випадає меню правим кліком миші на поле «Інтернет» або «Електронна пошта» в розділі «Інтернет і електронна пошта».
7
Вкажіть потрібний браузер (в поле «Інтернет») або поштовий клієнт -в поле «Електронна пошта») для вибору відображаються в меню «Пуск»Програм.
8
Перейдіть на вкладку «Додатково» і виберіть розділ «Параметри меню «Пуск».
9
Застосуйте прапорець на полі «Виділяти недавно встановлені програми» і перейдіть в розділ «Елементи меню «Пуск».
10



Вкажіть бажані варіанти відображення елементів «Адміністрування», «Вибір програм за замовчуванням», «Виконати», меню «Вибране» та ін.
11
Виберіть спосіб відображення папок «Мої документи», «Мої малюнки», «Мій комп`ютер», «Моя музика» і «Панель управління» з пропонованих.
12
Застосуйте той же алгоритм дій до решти розділів вкладки «Додатково» і натисніть кнопку OK для виконання команди.Продвінутие користувачі можуть використовувати редактор реєстру для отримання потрібного результату.
13
Створіть параметр binary або dword в ключі
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerAdvanced
і введіть значення у відповідні поля:
Start_ AutoCascade
Start 1 - для автоматичного розкриття меню або 0 - для розкриття меню після кліка миші
Start_ScrollPrograms 1 - для використання прокрутки меню або 0 - не використовувати
Start_EnableDragDrop 1 - для дозволу перетягування об`єктів за допомогою миші або 0 - для заборони
Start_NotifyNewApps 1 - для підсвічування недавно встановлених програм або 0 - для використання кліка миші при розкритті меню
Start_LargeMFUIcons 1 - для відображення маленьких значків або 0 - для використання великих ярликів програм.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Наведені параметри значень призначені для меню «Пуск» в стилі Windows XP операційної системи Windows XP.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 60
Увага, тільки СЬОГОДНІ!