Як заборонити закриття

Якщо адміністратор комп`ютера запустить обраної програми в якості служби, то інший користувач, який увійшов під своїм обліковим записом, не зможе завершити роботу цієї програми. Як же це зробити?
Як заборонити закриття

Вам знадобиться

  • - sravny (instrsrv.exe і sravny.exe)

Інструкція

1
Скачайте пакет утиліт sravny, що складається з двох виконуваних файлів - instsrv.exe і sravny.exe і перейдіть в головне меню «Пуск» для запуску інструменту «Командний рядок» з правами адміністратора комп`ютера.
2
Введіть значення «командний рядок» в поле пошуку і викличте контекстне меню знайденого об`єкта кліком правої кнопки миші.
3
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора» і введіть значення instsrv ім`я_служби% windir% sravny.exe, де ім`я_служби - бажане ім`я служби для обраної програми, в поле командного рядка для запуску файлу sravny.exe.
4


Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди і поверніться в головне меню "Пуск" для виконання конфігурації створеної служби.
5
Перейдіть в пункт «Налаштування» і розкрийте посилання «Панель управління».
6
Вкажіть пункт «Служби» і викличте сервісне меню раніше створеної служби подвійним кліком миші.
7
Виберіть пункт Automatic в діалоговому вікні для автоматичного запуску створеної служби при завантаженні комп`ютера, пункт Manual для запуску вручну або пункт Disabled для скасування запуску і застосуєте прапорець на полі Allow Service to Interact with Desktop для відображення служби в віконному режимі.
8



Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту "Редактор реєстру».
9
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
10
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE System CurrentControlSet Services і знайдіть ім`я новоствореної служби.
11
Створіть в ній розділ Parameters, а в ньому підрозділ Application типу REG_SZ, і вкажіть в ньому повний шлях до виконуваного файлу обраної програми.
12
Перезавантажте комп`ютер для застосування обраних змін.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 129
Увага, тільки СЬОГОДНІ!