Королева епатажу Мадонна Луїза Чікконе в черговий раз шокувала публіку, продемонструвавши свої золоті Гріллз, прикрашені 24 діамантами. Цей аксесуар для зубів обійшовся поп-діві в 3 тис. Дол. США. Він виконаний у формі рамки, яка легко знімається і надівається на зуби. Слідом за Мадонною свої усмішки «позолотили» Майлі Сайрус, Джастін Бібер, Бейонсе, Ріанна та інші зірки.

Гріллз - що це таке?


Гріллз - це декоративні накладки на один або кілька передніх зубів, виготовлені з металу, мають гладку поверхню або інкрустовані камінням. Перші Гріллз з`явилися ще в 90-х роках ХХ століття і отримали широку популярність серед представників хіп-хоп культури. Спочатку цей аксесуар називався grills - «грати», але з 2005 року з легкої руки хіпхопера Nelly вони стали називатися не інакше, як grillz. У російській інтерпретації можна зустріти такі назви, як Гріллз, грілз, грилі. Сучасні решітки для зубів сильно розрізняються за формою і розмірами. Вони мають знімну конструкцію і при правильному догляді не псують зуби власника.

Навіщо Мадонна приміряла Гріллз


Мадонна вперше приміряла Гріллз в червні 2013 року на фотосесії для відомого журналу Harper`s BAZAR. Новомодні накладки так сподобалися поп-діві, що вона стала носити їх і в повсякденному житті. Досить скоро знімки зірки з дорогоцінними гратами для зубів з`явилися в популярному «Інстаграмме». Шанувальники відреагували на вчинок Мадонни неоднозначно: одні захоплювалися сміливістю поп-королеви, інші критикували її: «Носити Гріллз в 54 роки - це вже занадто!». Немов передбачаючи негативні відгуки, Мадонна написала під одним з фотографій з «нової» посмішкою: «Не треба ненавидіти мене ... Краще ненавидьте мої Гріллз!». Ця публікація, в свою чергу, отримала масу різнорідних відгуків. На чергове запитання журналістів про Гріллз поп-діва відповіла: «Всіх дратують мої Гріллз, саме тому я їх і ношу. Я вдягаю їх, коли не їм. Хоча, я настільки до них звикла, що навчилася їсти, не знімаючи їх з зубів ». Слід зазначити, що подібні вчинки не є для Мадонни чимось незвичайним. Кілька років тому вона вже прикрашала зуби за допомогою золотих накладок.

Мадонна подарувала Гріллз своєму 8-річному сину


Восьмирічний син Мадонни Девід не зміг встояти перед блискучими Гріллз матері і упросив купити йому такі ж. Хлопчик мріяв отримати прикраса до дня свого народження у вересні 2013 року. Але коли на церемонії вручення «Греммі» в січні 2014 року мати і син з`явилися в однакових чорних нарядах, золота рамка виблискувала тільки на зубах у Мадонни. В одному з інтерв`ю Девід зізнався, що мама планує купити йому Гріллз найближчим часом, на що Мадонна додала: «Нам просто ніколи було сходити до стоматолога і зробити зліпок зубів Девіда». Судячи з усього, Мадонна виконала свою обіцянку, не чекаючи наступного дня народження сина. У лютому вона розмістила на «Інстаграмме» фотографію Девіда з золотою прикрасою на зубах. У коментарях вона написала: «Хтось вкрав мої гріллзиииии!».