Як налаштувати outlook на комп`ютері

Outlook Express - досить простий і зручний поштовий клієнт. Програма володіє широким набором функцій для роботи з електронною поштою. З її допомогою можна сортувати листи за категоріями, зберігати їх на жорсткому диску комп`ютера і виконувати безліч інших завдань. Але перш ніж користуватися Outlook Express, його необхідно налаштувати.
Як налаштувати Outlook на комп`ютері

Вам знадобиться

  • - поштовий клієнт Outlook Express.

Інструкція

1
Запустіть Outlook Express. Далі виберіть тип поштового сервера, на якому у вас зареєстрований поштовий ящик. Практично всі сучасні поштові сервера використовують протокол POP3.
2


Тепер вам слід ввести свої дані. У рядку «Ваше ім`я», відповідно, введіть ім`я, в рядку нижче - адреса електронної пошти. Потім заповніть розділ «Відомості про вхід». У рядку «Ім`я користувача» впишіть ім`я адреси електронної пошти. Наприклад, якщо ваша адреса [email protected], то ім`я користувача буде slava. Нижче введіть пароль доступу до e-mail.
3
Далі слід заповнити розділ «Відомості про сервер». У верхню і нижню рядок впишіть сервера вхідної та вихідної пошти. Для яндекса адреса серверів буде yandex.ru. Введіть назву сервера виходячи з адреси вашої електронної пошти.
4



Перейдіть в розділ редагування даних профілю. При необхідності внесіть зміни в параметри.
5
Щоб отримати листи з вашої електронної пошти, потрібно в профілі натиснути «Доставити пошту». Через деякий час в поштовому клієнті з`являться листи з електронної скриньки, які будуть розміщені у відповідних папках ( «Вхідні», «Вихідні», «Чернетки» і т.д). Щоб додати необхідні вам адреси в адресну книгу, просто в меню клієнта натисніть «Контакти».
6
Якщо після настройки Outlook Express ви хочете перевірити його працездатність, зробити це можна так. У вікні поштового клієнта натисніть «Створити повідомлення». У рядку «Кому» введіть власну адресу електронної пошти. Далі просто натисніть «Відправити». Через хвилину в меню поштового клієнта натисніть «Доставити пошту». Ви повинні отримати лист, яке відправили самі собі. Якщо повідомлення було отримано, значить, поштовий клієнт налаштований правильно.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 96
Увага, тільки СЬОГОДНІ!