сімейні комедії

Один вдома. Всі частини цієї картини, безперечно, прекрасні, але найбільше запам`ятовуються є, мабуть, перші два фільми, де роль малюка Кевіна виконує маленький Маколей Калкін. Винахідливі і забавні витівки юного створення над невдалими злодіями досі продовжують смішити дітей і дорослих.

Сім`я напрокат. Це американська різдвяна комедія, після перегляду якої хочеться вірити в чудеса. Кетлін зі своєю семирічною дочкою Зої мріють про власний будинок. Напередодні різдвяних свят вони випадково знайомляться з багатим і симпатичним хлопцем на ім`я Семі. Сем завжди був завзятим неодруженим до тих пір, поки це не стало заважати його бізнесу. Один впливовий мексиканський бізнесмен відмовляється вкладати гроші в його справу, тому що не довіряє холостякам. Тоді Семі вирішує взяти сім`ю напрокат, в ролі якої виступають Кетлін і Зої.

Чотири Різдва. Різдво - це сімейне свято, тому всі відправляються зустрічати його в будинок до своїх батьків. Але що робити, якщо батьки в розлученні? Щоб нікого не образити, Кейт і Бредлі вирішили зустріти Різдво удвох, але їх плани несподівано змінюються і за один день їм належить відзначити цілих чотири Різдва.

Сім`янин. Головний герой фільму, холостий мільйонер на ім`я Джек, вважає, що головними цінностями в житті є гроші і високе положення в суспільстві. Але в переддень Різдва доля несподівано підносить Джеку шанс відчути себе в ролі турботливого сім`янина.

Феєрверк із знаменитостей

"Старий Новий рік. Дії фільму розгортаються в Нью-Йорку напередодні новорічних свят. У кінокартині представлені долі декількох жителів міста, кожен з яких переживає нелегкий час у своєму житті і приймає важливі рішення. У фільмі знімалися такі знамениті актори, як Холлі Беррі, Роберт Де Ніро, Сара Джессіка Паркер, Ештон Кутчер, Тіль Швайгер та інші.

Реальне кохання. Це, мабуть, одна з найкрасивіших новорічних комедій про кохання. Фільм об`єднує в собі історії різних людей (прем`єр-міністра, вдівця, секретарки, письменника, дублера інтимних сцен), які відбуваються з ними в переддень Різдва. У фільмі «Реальна любов» брали участь такі відомі актори, як Кіра Найтлі, Х`ю Грант, Кріс Маршал і Мартін Фріман.

Пережити Різдво. У багатія Дрю Летама є все, крім сім`ї. Осоружна одноманітне життя призводить Дрю на Різдво в будинок, де пройшло його дитинство, в якому зараз живе зовсім не знайома йому сім`я Валко. За солідну винагороду він пропонує родині Валко стати його ріднею на час різдвяних свят. Акторський склад фільму представлений такими відомими акторами, як Бен Аффлек, Кетрін О`Хара, Крістіна Епплгейт, Джеймс Гандольфіні і іншими.

Новорічні фільми про любов

Відпустка за обміном. Дві незнайомі один одному жінки, у яких не склалося особисте життя, знайомляться в інтернеті і вирішують помінятися місцем проживання на час різдвяних канікул. Айріс вирушає в будинок Аманди, розташований в сонячній Каліфорнії, а Аманда переїжджає в засніжену англійську провінцію.

Інтуїція. Напередодні Різдва Джонатан знайомиться з Сарою, молодих людей шалено тягне один до одного, тому вони впевнені, що зустрілися не випадково. Сара і Джонатан вирішують повірити долю: він пише свій телефон на купюрі, а вона - у книзі. Після чого банкноту розмінюють, а книгу віддають букініста. Молоді люди впевнені, що незабаром зустрінуться знову, але доля розпорядилася по-іншому.

Поки ти спав. Самотня дівчина Люсі закохана в Пітера, але її сором`язливість заважає їй познайомитися з ним. Одного разу Люсі рятує свого коханого від смерті, витягуючи його з-під коліс потяга. Пітер перебуває в лікарні в стані коми. Щоб мати можливість відвідувати Пітера, дівчина представляється його нареченою. І все б нічого, ось тільки сім`я Пітера помилково приймає Люсі за його майбутню дружину.