Щоб молитва допомогла, її потрібно читати від чистого серця. Найкраще для цього час: ранок або перед сном, приділяти цьому необхідно не менше 15 хвилин. Особливості звернення залежать від святого, у якого просять допомоги, і віросповідання.

Православні молитви для поліпшення матеріального благополуччя

У православ`ї не прийнято молитися про залучення грошей, адже головне - духовне багатство і благополуччя. Але все-таки є святий, який допоможе в матеріальній сфері, - це Святий Спиридон. Щоб бажання здійснилося, потрібно придбати ікону святого й кожен день читати молитву, поки не буде результату. Для залучення грошей можна використовувати акафіст, його вимовляють тільки під час посту протягом 40 днів. Пам`ятайте, що ікона має бути освячена в церкві.

Для здобуття матеріального благополуччя читають молитви Богородиці (іконам Всіх скорботних Радість, Живоносне джерело, Спорительница хлібів), Миколі Чудотворцю, який дуже швидко допомагає у вирішенні будь-яких питань.

Молитви мусульман для залучення грошових коштів

У мусульман теж є молитви для залучення грошей, які звернені до Аллаха. Тільки він допоможе позбутися від грошових проблем і здобути фінансову стабільність. Більшість молитов потрібно читати на арабській мові, але деякі молебні дають свободу у виборі мови.

молитва Місяці

Просити допомоги в поліпшенні фінансового становища можна і у природи. Найпоширеніша молитва - місячна. Її треба читати тільки на 12-й день місячного календаря. Для цього в зазначений час в невеликий таз налийте воду і висипте в неї трохи морської солі. Відкрийте вікно в приміщенні і підійдіть до нього з ємністю, подивіться на місяць, одну руку покладіть на груди в області серця, а другу опустіть у воду. Згадайте мрію, для якої необхідні гроші, і скажіть: «Гроші скоро прийдуть до мене», «Гроші течуть до мене рікою» або «Гроші полюблять мене і будуть йти нескінченним потоком».

На останньому етапі скажіть слова подяки Богу, зробіть глибокий вдих і ще раз подумайте про свою мрію. Для звернення до Господа можна використовувати молитву «Отче наш» або вимовити довільні фрази, що йдуть від серця.

Щоб молитва привернула гроші, потрібно спочатку точно сформулювати фінансове бажання: придбання квартири, машини, будинки, відпочинок на островах і т.д. А коли ваша матеріальна мрія здійсниться, не забудьте подякувати Богові.