Як знайти батька

знайти свого батька мріють майже всі ті, хто ріс в неповній сім`ї або виховувався в дитячому будинку. Неважливо, скільки людині років - в будь-якому віці у нього може виникнути потреба побачитися з батьком. Можливо, для того, щоб висловити татові все, що накипіло за роки. Або навпаки, щоб спробувати налагодити стосунки. Однак, яким би не був привід, головне - відшукати рідного по крові людини в цьому величезному світі.
Іноді в пошуках батька можуть допомогти старі сімейні фотографії
Зберіть всю можливу інформацію про батька. Не соромтеся запитувати мати, навіть якщо нею неприємно згадувати про свого колишнього чоловіка або давньому партнерові. Спокійно, але впевнено поясніть їй і іншим родичам, що вам важливо познайомитися з біологічним батьком. Якщо вашої матері немає в живих або вона знаходиться далеко, розпитайте у бабусь з дідусями, тіткою і дядьком, у маминих друзів, навіть сусідів. Словом, у всіх тих, хто був свідком її молодості і може згадати щось важливе, що стосується вашого батька.
2


Якщо вам відомі конкретні дані батька, наприклад, місто його проживання, ім`я та прізвище, зверніться в довідкові служби, щоб дізнатися телефон. Знайдіть міський форум: на багатьох з них створені розділи "шукаю людину", І там ви зможете залишити свій запит. Можна також подати оголошення в місцеві газети.
3
Зверніться до послуг загальнонаціональної служби "Чекай мене". Якщо у вас є фотографія батька, можна приїхати з нею на місце зйомок програми: якщо вас з цим фото покажуть в кадрі, велика ймовірність, що якщо не сам батько, то якийсь його знайомий побачить ваше повідомлення про пошук.

Зверніть увагу

- вся інформація про біологічних батьків дитини, що залишився під опікою держави, або усиновлену (взяту під опіку, в застосовуючи сім`ю) зберігається в органах опіки та піклування того міста чи району, в якому знаходився дитячий будинок.

Корисна порада

- дізнатися, чи не шукає батько вас, можна, заповнивши віртуальну пошукову анкету на сайті загальнонаціональної служби "Чекай мене"


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 107
Увага, тільки СЬОГОДНІ!