Як поміняти батарейку в наручних годинниках самому?

Життя без годинника - справа сумне. Завжди є ризик кудись запізнитися або навпаки прийти завчасно і чекати. Саме це відбувається, коли в наручних годинниках сідає батарейка. Зараз навчимося її міняти швидко і просто.
Як поміняти батарейку в наручних годинниках самому?

Вам знадобиться

  • Годинники
  • батарейка
  • ніж
  • Шило (бажано)
  • книга

Інструкція

1
Відкриваємо задню кришку годинника. Це мабуть найпростіша операція. Знаходимо спеціальний язичок на задній кришці, підводимо під нього звичайний гострий міцний ніж. Тепер повертаємо в сторону корпусу годин, і кришка відкривається. Головне не робити занадто різких рухів, це загрожує подряпинами.


2
Тепер дістанемо батарейку. У сучасному годиннику вона рідко кріпиться якось складно. Через мене пройшли більше десятка годин. Як правило, мені максимум потрібно шило, щоб віджати верхній контакт (він на пружинці виконаний), а частіше - батарейка тримається тільки на "чесному слові". У старих моделях може зустрітися який-небудь гвинт, тоді буде потрібно дрібна годинна викрутка.
3
А тепер найголовніше. Після приміщення нової батарейки на місце служби, потрібно закрити кришку. Для цього я використовую свій власний метод. Я кладу годинник на килим склом і ставлю кришку на місце. Зверху кладу книгу так, щоб годинник припали рівно по центру книги. А тепер тиснемо на книгу рукою. Під дією нашого ваги кришка акуратно встає на місце. Це буде ясно по характерному клацання.

Зверніть увагу

Коли будете ставити кришку на місце, зверніть увагу на спеціальний паз, який залишений конструкторами під шток заводний головки годин. Якщо його поставити правильно, то кришка встане точно і нічого не помне.

Корисна порада

Якщо батарейки саме вашої маркування немає, то зверніться до таблиць взаимозаменимости батарейок, яких багато в Інтернеті.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 52
Увага, тільки СЬОГОДНІ!