Як зшити дитячі штани

Дитячий одяг продається всюди і користується великим попитом, тому що дітки швидко ростуть. Незважаючи на це, вона стоїть аж ніяк не дешево, а зшита часом невдало або з низькоякісної тканини. До того ж кожна мама хотіла б зробити свою дитину не схожим на інших, адже дитина - це продовження її індивідуальності. Як би там не було, ви можете зшити дитячі брюки, відповідаючи за якість самі.
Як зшити дитячі штани

Вам знадобиться

  • устаткування:
  • міліметровий папір;
  • лінійка;
  • олівець;
  • сантиметрова стрічка.
  • мірки:
  • полуобхват талії (Від);
  • полуобхват стегон (Про);
  • відстань від лінії талії до коліна (Дтк);
  • довжина брюк (Дб);
  • ширина низу (Шн).

Інструкція

1
Побудова передньої половини брюк
На міліметрівці, відступивши від краю хоча б 10 см (це запас для наступних ліній креслення), поставте крапку Т, далі по горизонталі вправо відкладіть 30 см і поставте крапку Т .
ТТ = 30 см.
Від цих точок вниз відкладіть відрізки, рівні довжині брюк, і в кінці кожного поставте Н і Н :
ТН = Т Н
Н і Н з`єднайте прямою лінією.
Від точки Т вниз відкладіть відрізок, рівний 1/2 Довжину від лінії талії до коліна (Дтк) з надбавкою 2,5 см і в кінці поставте крапку Я:
ТЯ = 1/2 Дтк + 2,5
Від точки Т відкладіть вниз Дтк з надбавкою 1 см і поставте До:
ТК = Дтк + 1
Від Я відкладіть вгору 1/3 відрізка ТЯ і поставте крапку Б:
ВХ = 1/3 ТЯ
Через точки Б, Я і К проведіть горизонтальні лінії. Там, де ці лінії перетинаються з відрізком Т Н , поставте точки Б , Я і К .


2
Ширина передньої половинки брюк по низу (ШПН) повинна бути на 2 см менше задньої (ШЗН):
ШПН = Шн-2
ШЗН = Шн + 2
Від точки Н вправо і вліво відкладіть ШПН і поставте Н і Н :
НН = НН = ШПН
Від точки Н вправо і вліво відкладіть ШЗН і поставте Н і Н :
Н Н = Н Н = ШЗН
Ширина передньої половинки брюк по лінії сідниць позначається лінією Я Я :
Я Я = Про + 1
Від точки Я вліво відкладіть відрізок ЯЯ :
ЯЯ = 3/5 Я Я
Від точки Я вправо відкладіть відрізок ЯЯ :
ЯЯ = 2/5 Я Я
Через Я і Я проведіть перпендикуляри до горизонталях Т і Б. На місцях перетину поставте точки Т , Т , Б і Б .
3
Ширина кроку передньої половини брюк позначається відрізком Я Я :
Я Я = 1/10 Про + 1
З Я і Б зробіть зарубки дугою, радіус якої дорівнює Я Б . Точку перетину дуг позначте точкою О. З точки О тим же радіусом проведіть дугу, що сполучає Б і Я - отримаєте увігнуту частину лінії банта.
Я і Н з`єднайте прямою лінією, на місці перетину з лінією колін поставте К . Від точки К відкладіть вправо 0,5 см і поставте К . Від точки До вправо відкладіть відрізок, рівний КК , і поставте К .
Проведіть пряму через точки Н і К . З`єднайте плавною лінією К і Я .Шіріна передньої половини брюк на рівні талії позначається відрізком Т Т :
Т Т = Від + 3
Від точки Т відкладіть вгору 1 см і поставте Т :
Т Т = 1см.
Т і Т з`єднайте прямою.
Т і Б з`єднайте, розділіть навпіл і поставте крапку О . Від неї вгору відкладіть 0,3 см і поставте О . Т , О і Б плавно з`єднайте. Крапку К з`єднайте прямий з Я і Н .



4
Побудова задньої половини брюк
Загальна ширина брюк по лінії стегон (ШБ) дорівнює Про + припуск 3,5-6 см:
ШБ = Про + 4,5
Ширина задньої половинки по стегнах:
Б Б = ШБ-Я Я
Б Б = Б Б
Б Б = Б Б
Я Я = ЯЯ
Через Я і Б до перетину з лінією талії проведіть прямую.Положеніе передньої і задньої половинок брюк визначається балансом вироби (б):
б = 1/20 Про + 0,5
Від точки Я через Б відкладіть відрізок з точкою Т в кінці:
Б Т = Б Т + б
Від Т вниз відкладіть 1/3 Б Т і поставте О :
Т О = 1/3 Б Т
Вправо від точки О відкладіть перпендикуляр 0,3 см і поставте О .
Від точки Я вправо відкладіть відрізок Я Я :
Я Я = ЯЯ = ЯЯ + Я Я
З точок Я і Б зробіть зарубки дугою з радіусом Я Б , отримаєте точку О , з якої тим же радіусом проведіть дугу Б Я .
5
Я Я = Про - 0,5
Плавно через точки Т , О , Б , Я і Я проведіть лінію сидіння.
Ширина задньої половини брюк по лінії коліна:
К К = К К = К К + 2 (К К дивіться за кресленням передньої половини брюк). Отриману величину відкладіть в обидві сторони від точки К і поставте точки К і К .
З`єднайте прямий К і Я . Ліворуч від точки О відкладіть 0,5 см і поставте О .
К і Н з`єднайте прямою, а К , О і Я плавної крівой.Т Т = Від + 2 + 2 (2 см витачками і 2 см прибавка на вільне облягання).
З точки Т вліво зробіть зарубки дугою, радіус якої дорівнює Т Т . З точки Б зробіть зарубки дугою, радіусом Б Т . Перетин дуг позначається Т . Т і Т соедініте.Разделіте навпіл відрізок Т Т і поставте крапку Т , з неї проведіть перпендикуляр з довжиною виточки 6-8 см і поставте крапку О . В оді боку від Т відкладіть по 1 см, поставте точки а і б, потім з`єднайте лініями а, б з О .Соедініте точки Н , К , Б і Т .
Від точки Б вниз відкладіть 1/3 К Б і поставте О . З неї проведіть перпендикуляр до К Б , на ньому вліво відкладіть 0,3 см, поставте крапку О . З`єднайте плавною лінією О , К і Б .
Середину передньої половини брюк підійміть на 0,5 см (Н ), а середину задньої половини опустіть на 0,5 см (Н ). Плавними кривими оформите лінії низу обох половин з урахуванням цих точок.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 119
Увага, тільки СЬОГОДНІ!