Як дати назву фірмі

Назва фірми, як і ім`я людини, визначає її долю. Від нього залежить успіх компанії і її прибуток. Згодом вдала назва можна буде перетворити в бренд, який буде асоціюватися тільки з вашими товарами і вашою фірмою. Ім`я почне покращувати ваше фінансове становище, перетворившись в нематеріальний актив, який постійно зростає в ціні. Але для цього важливо правильно підібрати його на етапі становлення фірми.
Як дати назву фірмі

Інструкція

1
Подумайте про своїх майбутніх клієнтів. Визначте вікову групу цільової аудиторії, її інтереси і потреби. Якщо ви збираєтеся відкрити інтернет-кафе, то в назві повинні використовуватися популярні у молоді слівця. Ім`я для компанії, розрахованої на людей середнього віку, має бути презентабельним, вселяє довіру і респектабельним. Порадьтеся зі знайомими або рідними, що відносяться до цільової аудиторії.
2
Дуже часто фірми називають по імені знайомих, улюблених людей, родичів або в честь себе. Саме тому так багато закладів під назвами «Алена», «Роман», «Ксенія», «Уляна». Так робити не рекомендується. По-перше, клієнт, відвідавши вашу фірму, на наступний день може не згадати її назву, переплутавши з іншим ім`ям. По-друге, ім`я може викликати у свідомості людини неприємні асоціації. Наприклад, тещу вашого потенційного клієнта звуть так само, як і вашу фірму. Хтось не помітить цього, а хтось ніколи не звернутися до послуг такої компанії. Крім того, такі назви не оригінальні. Якщо все ж вам хочеться використовувати імена, спробуйте поєднувати між собою склади з них так, щоб вийшло звучне, що запам`ятовується слово.
3
Намагайтеся, щоб назва якомога точніше відображує її діяльність компанії. Вибирайте слово, безпосередньо пов`язане з послугами або асоціюється з ними. Так назва стане незабутнім, а клієнтам буде зрозуміло, чим ви займаєтеся. При цьому враховуйте, що ім`я має бути простим і зрозумілим. Немає сенсу називати магазин сантехніки «Магкухсантехкераміка», навіть якщо воно точно показує спектр товарів. Включати в назву велика кількість описових слів - не найкращий спосіб. Якщо не виходить придумати відповідне слово, що відбиває характер діяльності фірми, зупиніться на одному завданню, нехай воно буде гучним і простим, але не викликає жодних асоціацій.
4


Вибираючи назву, не зв`язуйте його з місцем розташування фірми. Можливо, вам доведеться переїхати або розширити фірму, створивши мережу. Також не запозичте назву, навіть якщо така компанія знаходиться в іншій області. Перевірте, щоб обраний вами ім`я було оригінальним.
5
Уважно вибирайте назву іноземною мовою. Загляньте в словник, щоб упевнитися в перекладі. Переконайтеся, що слово не має негативних або оціночних значень, які можуть зіпсувати репутацію фірми. Слідкуйте також за звучанням іноземного назви - воно може бути красиво і стильно написано, але при правильній вимові виявляється схожим на не найприємніше російське слово.

Рада 2: Як назвати бухгалтерську фірму

Кажуть: «Як корабель назвеш, так він і попливе». При виборі назви бухгалтерської фірми потрібно гарненько все зважити і проаналізувати, так як у успіху немає дрібних деталей. А назва фірми - це серйозний маркетинговий інструмент.
Як назвати бухгалтерську фірму

Інструкція

1
При виборі назви потрібно набрати якомога більше слів, які характеризують обрану сферу діяльності: облік, аудит, дебет, кредит, звіт і т. П. Бажано вище 60-ти. Потім комбінуйте різні назви, абревіатури, скорочення і т.д.



2
В процесі розробки імені не завадило б пробити передбачуване назва фірми через пошуковики, тому що зараз практично кожна фірма має свій сайт в інтернеті. Це дозволить вам уникнути збігів і вибрати ім`я домену. Після розробки декількох варіантів назви влаштуйте «фокус-групу»: запитайте у зацікавлених осіб, яке з назв їм більше до душі.
3
Вивчайте, що назва має добре звучати, легко запам`ятовуватися, не бути занадто довгим, відрізнятися від вже існуючих брендів (за це можуть навіть подати до суду) і не нести негативного сенсу. Поширеною практикою стало давати назву фірмам за прізвищами засновників. Але це доцільно лише тоді, коли прізвище її власника вже має вагу: в такому випадку авторитет людини поширюється і на названу їм компанію. Дуже популярні і словосполучення, тим більше що вони запам`ятовуються краще, ніж окремі слова.
4
При велику конкуренцію на ринку зручно назвати фірму з літери «А». Так вона відразу потрапить в очі при відкритті ділового довідника або каталогу. Можна також взяти якесь звучне іноземне слово. Але в бухгалтерії таких поширених слів, тим більше пов`язаних з обраної діяльністю, не так вже й багато. До того ж, інтернаціоналізм в назвах доречний, коли планується вихід на міжнародні ринки, а в бухгалтерії для цього потрібно знати тонкощі податкового законодавства інших країн.
5
Можна прив`язати до назви фірми місцевість, де вона розташована, але це обмежує простір для її діяльності. Крім того, назва бухгалтерської фірми не повинно натякати, що вона є при правітельтсвенной. Оскільки назви з використанням слів «парламентський», «законодавчий», «державний», швидше за все, буде будуть відхилені при реєстрації.
Корисна порада
Якщо ви не можете самостійно придумати назву, зверніться до професіонала-неймер. Існують рекламні компанії, що пропонують послуги з неймінг, створення бренду, розробці фірмового стилю.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 180
Увага, тільки СЬОГОДНІ!