Як загадувати бажання, щоб вони виконувалися

Ми часто загадуємо безліч різних бажань: Реалістичних і майже нездійсненних. І, звичайно, хочемо, що б всі вони справдилися. Але ось як цього домогтися? Ми вам підкажемо, як же потрібно загадувати бажання, що б вони, дійсно, збувалися.
Як загадувати бажання, щоб вони виконувалися

Інструкція

1
В першу чергу подумайте, а чи хочете ви, що б загадане вами виповнилося? Згадайте заяложені істини: «Бійся своїх бажань, бо вони виконуються!», «Немає нічого страшнішого, ніж збулася заповітна мрія».
2
Отже, з мрією ви визначилися. Тепер подумайте, яким чином це бажання буде реалізовуватися. Наприклад, не просто: «Хочу вийти заміж!», А конкретніше: «Хочу в наступному році вийти заміж за багатого чоловіка. Він буде мене любити, а я його ... ». Чим більше подробиць, тим краще.
3
У побажанні уникайте частки «НЕ». Мрійте так: «Хочу бути завжди здоровою і красивою», а не: «Не хочу старіти і перетворюватися в хвору руїну».
4
Загадуйте по одному заповітного бажання. Подивіться, логічно і розумно ви сформулювали бажання? Чи не суперечить воно вашим попереднім мріям?


5
Сформулюйте свою мрію так, що б її виконання залежало від вас, а не від інших людей. Не кажіть: «Хочу, що б на іспиті мені поставили п`ятірку». Побажайте собі: «Хочу здати на відмінно!».
6
Загадавши бажання, твердо вірте, що воно обов`язково здійсниться. Будь-які сумніви можуть перешкодити його виконання.
7
Уявляйте, що бажання вже здійснилося. Робіть це якомога частіше. Додумувати дрібниці і деталі.
8
Перед сном і вранці, в напівдрімоті, повторюйте заповітну мрію. Краще вимовляти її вголос. Пам`ятайте, наші думки і слова - матеріальні.
9
Зробіть амулет на виконання цього бажання. Носіть його постійно, поки загадане не збудеться.

І пам`ятайте, все ми трохи чарівники. Ваша віра у власні сили обов`язково допоможе виповнитися самому незбутнього бажанням. Творіть своє щастя!

Рада 2: Як здійснити всі бажання




Кожен з нас хоче стати чарівником, щоб за помахом руки здійснювати будь своє бажання. Виявляється, не обов`язково мати якісь надприродні здібності, щоб будь-яка наша мрія виконувалася, достатньо вміти правильно загадувати бажання.
Згадайте бажання правильно і воно здійсниться

Інструкція

1
формулювання бажання повинна бути в теперішньому часі, немов ви вже маєте те, про що просите. Наприклад, ви мрієте про підвищення по кар`єрних сходах і хочете стати керівником свого відділу, напишіть: «Я директор відділу продажів (по роботі з клієнтами і т.п.)».
2
Закінчите своє бажання словами «на благо всіх». Так як вашу мрію Всесвіт може виконати різними способами, то нехай не постраждає при цьому ні одна істота. Досить часто, вимовляючи тільки мрію, без застереження, люди отримують бажане, але втрачають при цьому близьких, друзів, рідних. Тому звертайте увагу на формулюванні свого бажання.
3
Закрийте очі, уявіть, що ваша мрія вже здійснилася. Поспостерігайте за власними відчуттями, запам`ятайте їх. Кожен раз, коли будете вимовляти своє бажання в слух або промовляти його про себе, оживляє в собі почуття, як ніби вже маєте бажану. Таким чином, ваша мрія здійсниться набагато швидше.
4
Відмінним дією володіє «карта бажань». Візьміть яскраві журнали, ножиці, ватман, клей і власну фотографію, на якій у вас чудовий настрій. У центрі ватману приклейте фотографію, по краях розмістіть вирізки з журналів, на яких зображено те, що ви хочете отримати (машина, квартира, будинок, сад, щаслива пара т.д.). Повісьте «карту бажань» в доступне для свого перегляду місце. Кожен день дивіться на неї і уявляйте, що ваші бажання справдилися. Не допускайте, щоб ваша «карта бажань» впадала в очі іншим людям, так як часто неадекватні зауваження чужих впливають на виконання ваших бажань.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 77
Увага, тільки СЬОГОДНІ!