Як формулювати бажання

Скільки у вас бажань? А скільки з них виповнюється? Якщо ви з тих людей, чия реальне життя мало схожа на мрії, можливо, ви просто не вмієте правильно формулювати бажане. На щастя, мистецтву бажати можна навчитися!
Як формулювати бажання
Вам знадобиться
  • папір,
  • ручка

Інструкція

1
Обов`язково записуйте свої бажання, від самих незначних до заповітних. Так ви зможете контролювати процес їх виконання. До того ж, записуючи фразу, ви обов`язково задумаєтеся над її коректним формулюванням, а це дуже важливо в даному випадку.
2
Зупиніться на декількох бажаннях з вашого списку. Розставте пріоритети - виберіть одне, але найголовніше, потім переходите до наступного. Для початку замовляйте у Всесвіті те, що особисто для вас дуже важливо. бажання неодмінно має бути щирим, що йде з глибини душі.


3
Бажайте виключно для себе. Нехай ваші близькі насолоджуються виконанням своїх бажань самі.
4
Встановлюйте чіткі терміни для здійснення бажань, в іншому випадку всі ваші інші маніпуляції з його формулюванням стають безглуздими.
5
Фраза, що описує ваше бажання, повинна звучати в теперішньому часі, інакше мрія так і залишиться в майбутньому. Невірно: «Я отримаю високооплачувану роботу». Краще: «Я добре заробляю». Фраза «Я хочу отримувати багато грошей» також не годиться - ви так і будете «хотіти». До того ж, "багато" - це скільки?
6



Уникайте використання частки «не» і інших форм заперечення. Ви притягатимете до себе те, про що думаєте. Говорячи «Не хочу хворіти», ви поволі думаєте саме про хворобу, а не про здоров`я.
7
Обов`язково вказуйте кінцевий результат, але уникайте конкретизувати шлях його досягнення. Інакше ви значно скоротите варіанти вдалого розвитку подій.
8
Після того, як бажання сформульовано, відпустіть його. Наполегливі думки і переживання будуть тільки заважати його виконання. Більше довіряйте Життя. Краще уявіть, які емоції і почуття ви відчуєте, коли ваше бажання збудеться. Запам`ятайте це відчуття, його можна відтворювати як завгодно часто.
9
Пам`ятайте, що все тільки в ваших руках. Всесвіт надає вам безмежні можливості. Не пропустіть свій шанс - будьте відкриті і готові діяти!


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 68
Увага, тільки СЬОГОДНІ!