Як побудувати дерево цілей

Планування бізнесу і планування свого життя в цілому дуже допомагає бачити перспективу. План, що складається із стратегічних і тактичних цілей, дозволить вам в ретроспективі побачити, які дії принесли успіх, а які були зроблені даремно. щоб скласти дерево цілей, використовуйте мозковий штурм як їх генератор.
Як побудувати дерево цілей

Інструкція

1
щоб генератор цілей заробив, візьміть ручку, блокнот і починайте записувати свої самі глобальні цілі. Вони стосуватимуться головних сфер в вашому житті. Намалюйте коло і в ньому секторами впишіть ці теми. Це може бути «Сім`я», «Кар`єра», «Захоплення», «Подорож», «Навчання», «Здоров`я» і так далі. На цьому етапі важливо знайти всі головні теми в своєму житті і зафіксувати їх в колі.
2
Тепер необхідно деталізувати ці теми. Тепер для кожної теми малюйте окреме коло і в ньому також починайте заповнювати сектора значущими для цієї теми моментами. Тим, що допоможе вам повністю реалізуватися в даній конкретній сфері свого життя. Наприклад, в колі «Сім`я» у вас можуть з`явитися такі сектори: «Чоловік», «Дитина», «Господарство», «Собака». У колі «Бізнес» - «Телефон», «Зустрічі», «Поїздки», «Контакти» і так далі. Далі ви можете ще більше заглибитися в деталізацію і намалювати коло на кожен сектор. Тобто, ви можете назвати окреме коло «Господарство» і розписати його більш детально.
3
Для зручності ви можете малювати не кола, а дерево. Тобто в основі цього дерева буде стояти ваше життя, потім підуть гілки «Сім`я», «Кар`єра», «Захоплення», «Подорож», «Навчання», «Здоров`я», а від них уже більш дрібні гілочки. Чим детальніше ви пропрацюєте свої цілі, тим об`ємніше буде ваше дерево.
4
Тепер важливо зробити так, щоб ваш генератор цілей заробив. Тут потрібно буде відставити графіку і записувати в рядок. Отже, починайте з найдрібніших гілочок. Нехай це буде гілочка «Підвищення кваліфікації» від стовбура «Кар`єра». Вам потрібно написати пропозицію, відповідаючи послідовно на питання «Хто?», «Де?», «Коли?», «Скільки?» Або «Що?». Причому відповідати треба не в майбутньому часі, а в сьогоденні. Наприклад: Я в Москві 22 травня 2012 року завітати до тренінг Всесвятського.
Хто? - Я;
Де? - В Москві;
Коли? - 22 травня 2012 року;
Що? - Тренінг Всесвятського.
5
Подібним же чином потрібно буде розписати всі сектори або гілочки. Не потрібно нехтувати найдрібнішими пунктами. Саме вони будуть проміжними цілями, які, як правило, легкодостіжімие. Заповніть цими пропозиціями свій блокнот і ставте позначки про виконання. Щодня читаючи записи, ви будете програмувати свою підсвідомість і свідомість на виконання своїх цілей.
6


Завжди ставте плюси навпроти виконаних цілей. Вони покажуть, що ви дійсно можете досягати поставлених завдань. Починаючи з незначних, ви самі не помітите, як станете досягати найграндіозніших своїх цілей. Бачачи це, ви станете отримувати задоволення від самого процесу планування та реалізації цілей. При цьому великі невдачі не будуть вас сильно засмучувати, зате перемоги нехай і маленькі стануть запорукою вашої орієнтації на успіх.
7
Регулярне складання дерева цілей допоможе вам не тільки досягти висот у тих сферах, які ви вважали головними, а й відкриє очі на те, чого раніше ви зовсім не помічали.

Рада 2: Як побудувати клітку

Кролі вже багато років є перспективним і прибутковою справою, і тому багато людей, що живуть за містом і мають свої земельні ділянки, вирішують зайнятися розведенням кроликів для отримання прибутку. Якщо ви вирішили зайнятися кролівництвом - вам потрібно дізнатися масу інформації про догляд за тваринами, а також обов`язково побудувати клітини для кроликів. У цій статті ви дізнаєтеся, які клітини можна виготовляти для тварин.
Як побудувати клітку

Інструкція

1
Перш, ніж купувати перших кроликів, обов`язково підготуйте для них досить зручні і просторі клітки, встановлені під відкритим небом в сухому і теплому місці.
2
Чи не ставте клітини на звичайну землю - вона перетвориться в бруд, що негативно позначається на здоров`ї і чистоті кроликів. Також сприятливіші для здоров`я тварин встановлювати цельнопроволочние, а не дерев`яні клітки.
3
Дротові клітини універсальні - їх легко мити і дезінфікувати, і їх можна встановлювати як на відкритому повітрі, так і під дахом. Якщо дерев`яні каркаси складно очищати від вбралася бруду, то дротяну клітку легко очистити за допомогою щітки і газового пальника. Вам буде потрібно дротова сітка з розміром осередку 2,5 на 5 см. Для статі візьміть сітку з осередками розміром в 3,5 на 2,5 см.



4
Розмір майбутньої клітини робіть таким, щоб тим кроликам, яких ви купуєте, там було комфортно і просторо. Оптимальним розміром для клітини є висота 45 см, довжина 90 см і глибина 75 см. Якщо глибина клітини менше - збільшуйте її довжину, щоб в клітці було достатньо місця для кролиці з виводком кроленят. Трохи меншого розміру повинні бути клітини для кроликів-самців.
5
Якщо ваші клітини будуть стояти на вулиці, на відкритому повітрі - розміщуйте їх досить високо над землею, щоб запобігти заповзання в клітку дрібних тварин - наприклад, змій і щурів.
6
Якісний крільчатник можна побудувати власними руками, поєднавши дерев`яний каркас з дротяною сіткою.
7
Для дерев`яної рами каркаса візьміть бруси з перетином 5 на 10 см. Для дверки клітини візьміть бруси 2,5 на 5 см в перетині.
8
Для даху клітини візьміть аркуш фанери і будь-який матеріал для покрівельного покриття - руберойд або шифер такого розміру, щоб його лист виступав на 15 сантиметрів за межі каркаса клітини. Ніжки клітин покрийте покрівельним дьогтем, щоб відлякати комах. На каркас натягніть дротяну сітку і добре закріпіть її.
9
Клітини можна ставити в ряд, один поруч з одним, і збільшувати їх кількість у міру появи нових кроликів. Якщо клітини поставити в два ряди, ви, тим самим, заощадите місце в крільчатнику.
10
Крім того, ви можете відразу виготовити одну загальну клітку з розділовими стінками всередині, щоб отримати кілька ізольованих один від одного клітин в одному загальному каркасі за дротяною сіткою.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 160
Увага, тільки СЬОГОДНІ!