Як навчити розмовляти хвилястого папугу

хвилясті папужки - дуже цікаві пташки. За ними цікаво спостерігати. А вже коли вони навчаться розмовляти, буде цікавіше подвійно.
Як навчити розмовляти хвилястого папугу
Хвилястих папужок ще називають нерозлучниками. Тому для того, щоб вони почали розмовляти, краще не купувати для нього подругу, інакше вони будуть тихо перемовлятися на своєму пташиною мовою тільки між собою. Клітку з папугою необхідно поставити в добре проглядається для нього місці. Вони люблять розглядати навколишнє оточення і ділитися своїми враженнями з господарями, але поки тільки на своїй мові.
як навчити розмовляти нерозлучника чорнокрилого


2
Кожну вільну хвилину необхідно господареві підходити до клітки і розмовляти з папугою, називаючи його по імені. Вранці обов`язково з ним привітайтеся, а ввечері побажайте добраніч. Розповідайте йому про свій настрій, про те, яка погода стоїть за вікном. І найголовніше - обов`язково хваліть його, говорите, який він гарний і хороший, як вам пощастило мати такого чудесного папугу. Якщо ваша сім`я складається з декількох чоловік, то обов`язково їх треба представити папузі по іменах. Коли папуга трохи звикне до вашої сім`ї, можна приступати і до навчання його розмовної мови.
папуги линяють
3



Спочатку спробуйте навчити вимовляти хоча б його ім`я. Для того, щоб він запам`ятав своє ім`я і вчився вимовляти його, називайте птицю постійно по імені. Після того, як папужка навчиться вимовляти своє ім`я і звикне до господарів, можна починати вчити його вимовляти якусь нескладну коротку фразу, типу: «Філя хоче гуляти». На наступному етапі можна його питати про те, чи не хоче він пити і їсти. І самим відповідати на поставлені йому запитання, привчаючи його таким чином вести діалог. Буквально через тиждень папуга навчиться вимовляти окремі слова з часто вимовляються фраз.
як навчити хвилястого папугу говорити
4
Якщо у вас вдома є інші тварини, наприклад, кішка, то обов`язково звертайте увагу папуги на те, як ви її кличе. Через невеликий проміжок часу, ваш папуга легко почне вимовляти слова, за допомогою яких ви спілкуєтеся з кішкою: «киць-киць», «не дам», «чого-чого», «хочу пити».


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 88
Увага, тільки СЬОГОДНІ!